Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Knižní novinky pro děti a mládež - listopad 2021

Jaké knihy pro dětské čtenáře od těch nejmladších až po teenagery vyšly v měsíci listopadu? Pojďte si vybrat z našich tipů, nebo dle svého gusta.
My Little Pony – FILMOVÝ příběh

Magická síla přátelství je zpět!

Idylické časy Equestrie zmizely v zapomnění. Mohlo by se zdát, že už se kouzlo přátelství ve světe poníků znovu nezabydlí. Veselá klisnička Sunny, plná nadšení, má v sobě naštěstí dost odvahy na to, aby se tváří v tvář postavila nebezpečím a vydala se na výpravu, která jí umožní navrátit harmonii a mír mezi poníky všech plemen. Tento příběh oživuje víru v sílu přátelství a učí toleranci ke všem tvorům bez ohledu na předsudky a stereotypy.

Harry Potter – Filmová kouzla

Třetí doplněné vydání knihy, která zájemce a milovníky příběhů Harryho Pottera a jeho kamarádů zavede do zákulisí natáčení osmidílného filmového převyprávění čarodějnické ságy J. K. Rowlingové. Kniha byla napsána a navržena ve spolupráci s herci a filmovým štábem, kteří pomáhali převést oblíbené romány J. K. Rowlingové na stříbrné plátno. Její autoři přenesou čtenáře do kouzelnického světa, kde se s nimi podělí o tajemství z natáčení, o dosud neotištěné fotografie a návrhy a o jedinečné vzpomínky účinkujících hvězd. Umožní čtenáři, aby se ponořil do úžasného světa filmů o Harrym Potterovi a zjistil, proč ledové sochy na Vánočním plese nikdy neroztály, jak vznikaly galeony, srpce a svrčky nebo jak tvůrci donutili hipogryfa, aby spolupracoval s herci. Dozví se, jak se zrodil bradavický hrad či jak se podařilo vytvořit pohyb děsivých mozkomorů. Toto vyprávění doplňuje řada dokumentů, jež se týkají natáčení jednotlivých filmů, reprodukcí a rekvizit. Tato nevšední publikace nabízí jedinečný a zasvěcený pohled na filmy o Harrym Potterovi a talentovanou skupinu mudlů, která vytvořila skutečné filmové kouzlo.

Únikové hry – O hvězdopravcích a planetách

Nakladatelství BOOKMEDIA vydává další ze série Únikové hry.

V této únikové hře se vydáte vyřešit záhadu pohřešovaných vědců. Je v tom jen jeden háček – tito vědci zmizeli ve vesmíru. Ocitnete se na jejich lodi a vaším úkolem bude najít je a dovést bezpečně zpátky, aby mohli dokončit misi, která ovlivní životy miliónů lidí na planetě Zemi. Obstojíte v tomto úkolu? Nebo se zaleknete prázdnoty vesmíru? Součástí hry je speciální soundtrack a herní mapy. Hra je ideální na večery s kamarády nebo rodinou.

Byl jednou jeden život – Svaly

Komiksové zpracování kultovního animovaného seriálu! Vydejte se spolu s Maestrem a jeho přáteli do hlubin lidského těla. Sledujte, jak bojují s viry a bakteriemi a starají se o to, aby šlapalo jako hodinky. Zjistíte, že v našem těle je přes 650 svalů a každý z nich má svoji nezaměnitelnou funkci. Naučíte se, jak svaly správě používat, aby se nepoškodily. Dozvíte se také zajímavé informace o tukové tkáni a tucích a jejich významu pro naše zdraví.


Netrefili jsme se ani v jednom případě do vašeho knižního vkusu? Nevadí, zkuste si sami projít beletristické novinky pro děti a mládež, nebo nabídku populárně naučné literatury.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Tlapková patrola Tlapky, do akce!
Čeština

Tlapková patrola Tlapky, do akce!

4.0 1
269 221
IHNED odesíláme
Čeština

Harry Potter Filmová kouzla

0.0 0
999 819
POSLEDNÍ KUSY
Čeština

Únikové hry O hvězdopravcích a planetách (obtížnost těžká)

0.0 0
149 122
IHNED odesíláme
Čeština

My Little Pony Filmový příběh

0.0 0
249 204
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Z humanitního gymnázia a bakaláře knihovnictví byla cesta do nakladatelství snadná. I když ne přímá, několik let pracovala ve velké soukromé televizi. To byla zkušenost, která ji pracovně zocelila a formovala. Hodnotí knihy i podle obálky a myslí si, že než mít nervy v kýblu, je lepší v něm chladit Prosecco.
Mistr bojových umění Petr Zárybnický byl žákem japonských mistrů Sonody a Harady. Věnoval se Shorinji Kempu, Otokodate rodiny Sonoda a ninjutsu a stal se držitelem černých pásků. Jednu dobu pracoval jako instruktor ve zvláštních jednotkách, kde učil boj s „ne-zbraněmi“, a na krátký čas se s nimi zapletl v akcích. Působil i jako tělesný strážce. V České republice učí svoje COMBAT KEMPO víc než třicet let a je autorem několika knih s tematikou bojových umění.
Tato akce platí v e-shopu i kamenných prodejnách v období 20. 6.–7. 7. 2024.