Knižní novinky pro děti a mládež - leden 2019

Jaké pěkné knižní kousky pro děti a mládež přinesl měsíc leden roku 2019? Pojďte se podívat, třeba vás nějaká cvrnkne do nosu :-)
PRO DÍVKY

Začneme knihou pro mladé dívky. P. S. Líbíš se mi je další romantickou knihou od Kasie Westové. Určitě se každému v době školních let stalo, že v hodině, která je fakt nudná, nedával pozor. Přesně to zažívá Lily při hodině chemie a na lavici si čmárá slova oblíbené písničky. Následující den ji čeká velké překvapení, když zjistí, že kdosi doplnil a dokončil rozepsanou sloku. A co víc - přidal pro ni vzkaz! Se svým novým přítelem si začnou vyměňovat dlouhé dopisy a doporučovat si různé kapely, začnou spolu sdílet různá tajemství. Jak dopadne jejich dopisování? Změní se přátelství v něco jiného? Setkají se?

A teď novinka pro mladší slečny, cca ve věku 9 - 12 let. Kniha s krásnou růžovou obálkou Sofie a Duha - Akademie jednorožců vás zavede do školy, v níž najdete jednorožce a zažijete spoustu dobrodružství. Děj se odehrává na Jedonrožčím ostrově a Sofie už se těší na seznámení s jednorožcem, který má krásné jméno - Duha. Po prvním nesmělém seznamování a neblahých událostech na ostrově se společně vrhají na dobrodružnou výpravu za záchranu kouzelného jezera!

PRO FANDY HARRYHO

Prožij prostřednictvím exkluzivní knížky Lego - Harry Potter: Kniha plakátů společně s Harrym Potterem a jeho přáteli ty nejvýraznější momenty od chvíle, kdy Harry poprvé spatřil Bradavice, až po jeho konečný souboj s Voldemortem. Vytvoř si svou vlastní bradavickou obrazovou galerii, polep si stěny obrázky svých oblíbených postav ze světa kouzelníků nebo se staň součástí těch nejlegendárnějších scén v jedné jediné knize.

FANTASY

Nakladatelství Slovart vypouští na pulty knihkupectví první díl fantasy s vydařenou obálkou. Síla ohně je první díl série nazvaný Sedmiříší v troskách. Zažijete vzrušující příběh plný temných kouzel, chladných hrozeb, jehož dvě ústřední postavy procházejí zkouškami života a smrti.

Příští týden vychází Sestry ze sněhového království - Křišťálová růže. Je to již druhý příběh dvou sester. Zlá Čarodějnice stínů udělá všechno proto, aby sestrám ze sněhového království zabránila najít Proměnlivá světla dřív než ona… Na druhé dobrodružné výpravě čeká sestry mrazivá cesta za křišťálovou růží a modrým Proměnlivým světlem. Bude jejich kouzelná moc dost silná, aby překonaly Velký ledovec a všechna nebezpečí, která skrývá?

POHÁDKY

Máte rádi pohádky? Máte rádi bylinky? Pak obojí v jednom najdete v krásné knize Bylinkové pohádky, v nichž nechybí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. A kdeže jsou ty bylinky? Setkáme se tu s pohádkou o šatech utkaných z kopřiv, které princovi pomohou najít princeznu s dobrým srdcem nebo třeba s příběhem, kde se podaří zlomit kouzlo zlé čarodějnice... Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení podané srozumitelným a přívětivým způsobem.

Netrefili jsme se ani v jednom případě do vašeho knižního vkusu? Nevadí, zkuste si sami projít beletristické novinky pro děti a mládež, nebo nabídku populárně naučné literatury.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of P. S. Líbíš se mi

P. S. Líbíš se mi

0.0 0
299 254
Vyprodáno

Sofie a Duha (1. díl)

0.0 0
179 161
IHNED odesíláme

Sestry ze sněhového království Křišťálová růže

0.0 0
229 188
Na vyžádání

Klan

4.0 2
369 303
Vyprodáno

Síla ohně

4.0 1
349 286
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

V únoru nám přituhlo a je třeba pořídit si žhavé knižní novinky, aby nás zahřály.
Jaké události aktuálně hýbou světem knihomolů a na co se můžeme už brzy těšit?
Thriller Dívka A je založený na skutečných událostech a nese podtitul Dům hrůzy. Ovšem čtenář, který očekává syrové popisy konkrétních hrůzných činů, které se v tomto záhadném domě odehrávaly, bude nejspíše zklamán. Zlo se v románu plíží tak nějak pomalinku a fádně, což je škoda, protože kdyby autorka zrovna toto propracovala více do hloubky, byla by kniha samotná jistě mnohem zajímavější.