KNIHOMOLSKÉ TRIČKO ZDARMA už jen dnes!

Knižní novinky - duben 2019

Jaro je už konečně tady, všechno začne kvést a ti, kdo netrpí žádnou alergií, budou moct číst i venku, nejen doma zabalení do deky. Máme pro vás výběr toho nejlepšího, co tento měsíc vyjde.

Duben či apríl znamená, že jaro je opravdu tady. Sice nás ještě postraší pár nočních mrazíků, ale konečně začínají teplé dny, kdy se bude dobře číst venku na lavičce a na sluníčku. Jdeme na to, čekají vás dubnové knižní novinky. V dubnu se můžete těšit na novinku Aleny Mornštajnové, nové vydání Kingova Řbitova zviřátek (konečně v pevné vazbě) a mnoho dalšího.


Thrillery

Přiveď mě zpátky - KNIHCENTRUM.CZPřiveď mě zpátky je novinka od B. A. Paris, kterou už jistě znáte z dvou předchozích bestsellerů s názvy Za zavřenými dveřmi a V pasti lží. Jel s přítelkyní na dovolenou. Na chvilku si odskočil během pauzy na benzínce a už ji nikdy neviděl. O mnoho let později se zasnoubil s její sestrou, ale najednou začíná vyplouvat na povrch spousta věcí z minulosti a do záležitosti se vkládá i policie…

Dávné šamanské pohřebiště a zvířecí mazlíčci, kteří vstávají z mrtvých. Řbitov zviřátek Stephena Kinga je sice reedice, ale musíme ji tady zmínit, protože konečně vychází v pevné vazbě, a tedy je to kniha, která nám v knihovnách vydrží i desítky let a desítky čtení.

Vím, že to, co děláme je špatné, ale já s tím nemůžu přestat. Touto větou by se mohl uvést thriller Krvavý pomeranč. Právnička, která dostala první samostatný případ obvinění z vraždy má vlastní skrytá tajemství. Nedovede odolat alkoholu. Neumí odolat svému kolegovi, na kterém je sexuálně závislá. A bude mnohem hůř, až se to někdo dozví…Domov - KNIHCENTRUM.CZ

Pod poetickým názvem Domov se skrývá syrové vyprávění o lásce, přátelství a nejhorší noční můře: ztrátě kontroly nad sebou samým.

Vášnivě zamilovaný pár se po svatbě vydá na kouzelné líbánky v ráji na Bora Bora. Při společném potápění v průzračném moři však najdou něco, co jejich životy obrátí vzhůru nohama. Novomanželská idylka se rázem změní v nekonečné lhaní a boj na život a na smrt. Zaujalo vás to? Pak si objednejte Hrob pro mého manžela.

Tento napínavý příběh Anderse de la Motte dobyl ve Švédsku vrchol žebříčku bestsellerů. Pět dlouholetých kamarádů stanuje u zatopeného kamenolomu ve Skane. Letos odmaturovali, teď čeká je poslední letní koupání a potom skutečný život. Když se však rozední a spustí se první podzimní déšť, jeden z nich leží v temné vodě mrtvý - právě se otevírá Podzimní případ.


Společenské romány
Tiché roky - KNIHCENTRUM.CZ

Nový román Aleny Mornštajnové Tiché roky je jiný než ty předchozí.
Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.

V knize Dny opuštění od Eleny Ferrante je hlavní hrdinkou žena stržená vírem svých emocí a dávných vzpomínek. Olgu, spisovatelku žijící v Turíně, která se vzdala své kariéry ve prospěch rodiny, opustí zdánlivě bezdůvodně manžel a nechá ji topit se v pochybách a klamných nadějích na jeho návrat.
Romantika
Barva půlnoci - KNIHCENTRUM.CZ

Nespoutaný rocker, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání a jeho asistentka, která ho má chránit před průšvihy. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce. Máte chuť na romantiku? Pak si vyberte Barvu půlnoci.

Venkovské sídlo – Zlaté časy začíná jako vzpomínání staré ženy na minulost jednoho panství, kde kdysi žila. Vzpomíná na bezstarostné dětství, na ztrátu rodičů a sourozenců, i na první velkou lásku, Waltra Iversena, kterého jí vzala válka. Když se náhle dozví, že je Walter naživu, začne rozplétat příběh, který by mnozí raději nechali spát...

Její prozatím pohodový život v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Léto v Itálii - KNIHCENTRUM.CZHardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala... V dubnu vychází dlouho očekáváný Polibek Anny Todd.

Přes nepřízeň osudu Danielle Steel je příběh o ženě, která se musela postarat sama o sebe i o své děti. Všechno zvládla a teď je čas, aby se její doospělé děti postavily na vlastní nohy. Ale všechny čtyři se rozhodnou úplně jinak… Život nabízí různé příležitosti, ale když se někdo rozhodne jít tak trochu „proti proudu“, je to obvykle velice riskantní.

Léto v Itálii zní jako typická dovolenková romance, ale tak to vůbec není. Po smrti otce se rozhodne Sofie pátrat po jeho a tím i svých kořenech, a to jí odvede až do starobylého městečka v italské Umbrii. Hledá své místo ve světě a chce odhalit rodinná tajemství. Ale někdy se člověk neumí vyrovnat s tím, co zjistí. Co byste dělali, kdybyste dostali druhou šanci?


Kniha na závěrJak přežít kretény - KNIHCENTRUM.CZ

Jak přežít kretény, když se může zdát, že jsou všude? Tato kniha vám pomůže získat nadhled i manuál na lidi, kteří jsou mezi námi jen proto, aby nám ztrpčovali život. V knize Jak přežít kretény můžete najít celou řadu návodů a dobrých rad, jak jednat s někým, kdo se vás snaží zdeptat, urážet, ponižovat či jinak zneužívá svého postavení a vy se nemáte, jak bránit. Kniha se zaměřuje na pracovní prostředí (že vás už napadl konkrétní kretén u vás v práci?), ale jeho postupy můžete aplikovat kdykoliv a kdekoliv v běžném životě.

Vybrali jste si? Tak si rychle objednejte. Všechny knihy z předprodeje vám odešleme ihned poté, co přijdou na sklad, takže už brzy si budete moct číst. A jestli si chcete přece jen prohlédnout kompletní nabídku připravovaných novinek, klikněte si na náš Předprodej a přivítejte jaro novou knihou.

 

-ice-

 

 

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Tiché roky
Čeština

Tiché roky

4.1 28
od 259
Čeština

Krvavý pomeranč

3.0 1
349 314
Vyprodáno

Domov

0.0 0
od 229
Čeština

Hrob pro mého manžela

0.0 0
379 341
Vyprodáno
Čeština

Podzimní případ

5.0 2
399 359
Vyprodáno
Čeština

Dny opuštění

3.0 1
219 180
Vyprodáno
Čeština

Barva půlnoci

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Přes nepřízeň osudu

0.0 0
299 269
Vyprodáno
Čeština

Léto v Itálii

0.0 0
349 286
Vyprodáno
Čeština

Jak přežít kretény

5.0 1
299 245
Vyprodáno
Like

Latest articles

Deskové hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli a rodinou, a také skvělým způsobem, jak se pobavit. Na trhu je k dispozici široká škála deskových her, tudíž si každý najde něco pro sebe. Jaké hry vyšly v dubnu? A o co soutěžíme? Pojďte na to kouknout s námi.
Bývalá moderátorka Českého rozhlasu Hradec Králové a dnes už spisovatelka Blanka Malá splnila slib, který dala čtenářkám po vydání své první knihy. Vychází pokračování Lásky ve špičce italské boty. Již v květnu se můžete těšit na knihu, která má výmluvný název Srdce nemá vrásky.
Patřím mezi velké milovníky psů, zejména větších plemen. Neumím si představit život bez těchto čtyřnohých parťáků, kteří mají neuvěřitelnou moc empatie v situacích, kdy ani člověk sám často nepozná, že je něco špatně. Bydlíme v domečku se zahrádkou a je potřeba, aby nás někdo hlídal.