Knižní novinky - duben 2018

Jaro je už sice tady, ale to neznamená, že přestaneme číst. Naopak, duben přináší celou náruč knižních novinek, které si nemůžete nechat ujít. Máme pro vás připravených deset knižních tipů.
Tentokrát knižní novinky uvede zřejmě nejočekávanější kniha. Jo Nesbo přichází s novou napínavou severskou krimi Macbeth. Nejlepší policajt, muž akce pronásledovaný paranoiou zapomene na své poslání a začne vraždit. Protože zná policejní práci, bude těžké ho vypátrat. Kdo ho zastaví?

Hned další na řadě je thriller Dítě ohně. Nový začátek, velká láska, nový život i nový dům, ale pak přichází postupné odhalování zvláštních okolností a tajemství, která jsou možná závažnější než na první pohled vypadají. Možná je důvod začít se bát o svůj život. Možná je nejvyšší čas začít uvažovat, jak zemřela první žena jejího manžela a také proč on o tom odmítá mluvit...

Třetí díl Kroniky pozůstalých s názvem Temná krása bude sledovat osud princezny Lii, první dcery Morrighanu. Rebelka, která utekla před domluvenou svatbou, se dostala do zajetí nepřátelského království. Sice už je konečně na svobodě, ale její království možná čeká pád. Jen ona ho může zachránit.

Vůně noci se jmenuje thriller z lékařského prostředí Markéty Harasimové. Jak se rozhodnout, když máte v rukou něčí život. Zvítězí Hippokratova přísaha a lékařská etika, nebo i lékař může sklouznout k přání pomstít se za každou cenu?

Vláda ledu konečně skončila, ale vláda ohně teprve začne v plné síle. Jestli se Ruby nepovede porazit krvelačného Minaxe, riskuje život všech, které má ráda. Možná se bude muset začít poohlížet daleko za hranicemi země. Pokračování příběhu Ledová krev vychází po názvem Ohnivá krev.

Pro všechny čtenáře historických příběhů vychází čtvrtý díl série Hany Marie Körnerové Pán hor. Čeká na vás vyprávění o francouzském rodu de Braie plné dobrodružství, vášnivých lásek i tvrdých střetů. Tentokrát se spolu s jednou z hlavních hrdinek vypravíte až do daleké Indie.

Ti, které okouzlila kniha Šest vran s černou ořízkou a fantasy příběhem Leigh Bardugo, se v dubnu můžou připravit na pokračování. Bude se jmenovat Prohnilé město a tentokrát je ve znamení červené barvy. Jestli se vám líbí příběh a styl vyprávění, určitě se podívejte i na trilogii Griša od stejné autorky.

Jestli rádi čtete příběhy ze současnosti o lásce a vztazích, bude se vám líbit novinka Elle Kennedy s názvem Zůstaň. čeká na vás další příběh o hvězdě kanadského hokejového týmu. Po Hodným klukovi tak přichází druhý díl série WAGs.

Koncem dubna zaduní Bubny podzimu. Další pokračování osudů Claire a Jamieho Frasera, které známe z knih i seriálu Cizinka a Mořeplavec pokračují v Novém světě, kde se spolu rozhodli usadit a žít. Ale z budoucnosti za nimi přichází jejich dcera Brianna, která zjistila, že jim možná hrozí nebezpečí a rozhodla se riskovat průchod mezi menhiry a své rodiče varovat.

Pro kutily, zahrádkáře a všechny diváky oblíbeného televizního pořadu s Václavem Postráneckým je tu kniha Receptář prima nápadů. Jaro je zkrátka tady a je čas začít něco dělat, ať už máte zahrádku nebo jen několik truhlíků za oknem.

Vybrali jste si? Jestli ještě váháte, určitě se podívejte do předprodeje na knihy, které se nám do tohoto článku nevešly. Najdete tam celou řadu krimi, romantiky i knížek pro děti, které se vám budou líbit.-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Temná krása (3. díl)

4.5 2
369 314
Vyprodáno

Vůně noci

5.0 1
299 245
IHNED odesíláme

Ohnivá krev

0.0 0
329 280
Vyprodáno

Pán hor IV.

0.0 0
329 270
Vyprodáno

Prohnilé město

0.0 0
399 327
Vyprodáno

Bubny podzimu (4.)

5.0 1
599 509
IHNED odesíláme

Receptář prima nápadů

0.0 0
259 233
Vyprodáno

Zůstaň

4.0 1
299 245
Vyprodáno
Like

Latest articles

Kniha plná informací, které se ve spěchu běžných ordinací lékařů nedozvíte. Je v ní maximum možných informací, vysvětlení a hlavně otázek, které když si položíte, bude se vám lépe rozhodovat. Najdete v ní návod na to, jak se v těhotenství nezbláznit z přetlaku informací a nátlaku okolí.
Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Velevážení, přijměte pozvání do společnosti, které se nabízí jen málokdy – a sice do aristokratických kruhů. Jsou „tihle“ lidé zpovykaní, anebo žijí životem jako běžná sorta občanů?