Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Knižní novinky - červenec 2019

Léto je v plném proudu, je čas dovolených, ležení u vody a odpočinku. A protože bez knih by to nebyla pořádná dovolená, jsou tu červencové knižní novinky, které vám poradí, co si vybrat.

Na dovolené je konečně čas přestat se stresovat a začít odpočívat. A protože k dovolené patří kromě mojita a lenošení u vody také kniha, je tu náš výběr toho nejlepšího, co v červenci vyjde. Jdeme na to?


Romantika


Mise hygge - objednávejte v KNIHCENTRUM.CZK dovolené patří klid a pohoda, takže jako první je tu pohodový román o umění žít po dánsku - Mise hygge.
Válečná reportérka Chloé je zvyklá na vřavu a adrenalin. Proto nový úkol od šéfredaktora považuje za trest, jaký si nezasloužila. Má odjet do dánské pobřežní vesničky, která byla vyhodnocena jako nejšťastnější místo na světě. Jinými slovy má odejít do vyhnanství v zapadlé díře s nevyslovitelným jménem a zkoumat tam dánské hygge a štěstí při svíčkách… strašlivá představa a pro vás perfektní tip na čtení na dovolenou.

Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?" Zaujalo vás to? Pak si kupte Lásku a tetování.


Renald de Lisle přijel na hrad ve válečné zbroji, zmocnil se Claire jako dobyvatel a získal si její srdce jako milenec. Stala se jeho nevěstou a díky němu obMálo času na život - KNIHCENTRUM.CZjevila vášeň. Pak se ale dozvěděla Renaldovo strašlivé tajemství a nezbylo jí, než přísahat pomstu muži, za něhož se provdala - muži, kterého miluje z celého srdce… V červenci vychází román Jo Beverley Pán půlnoci.

Všechno hodila za hlavu a odjela do Karibiku vstříc možná poslednímu dobrodružství. Ale ani azurové moře není všelék a každý den v tropickém ráji může být ten poslední. Zariskuje kvůli lásce? To se dozvíte v románu Málo času na život.

Prázdninové vzpomínky Avy Fisherové jsou nerozlučně spojené s letním domkem její babičky v ospalém přímořském španělském městečku Mariposa. Nyní se naposledy vrací a vrhá se do projektu, na jaký by byla její babička hrdá: chce zachránit Café Estrella, které pro ni může být novým začátkem, který nutně potřebuje. Začtěte se do románu Pod španělským sluncem.Historické


Strom duchů - objednávejte v KNIHCENTRUM.CZNež se vydáte na cestu za historií své rodiny, dejte si pozor na tajemství, které můžete objevit. Je tu dlouho očekávaný román Strom duchů Barbary Erskinové, v němž se prolíná historie s přítomností a nadpřirozeno s realitou. Čeká vás napínavé pátrání po kořenech vlastního rodu v doprovodu věrných přátel a nečekané lásky, krásné jako divoká skotská příroda.


V letech před Hitlerovým vzestupem k moci byl domek Gerberových plný smíchu. Ale pak přišla válka a ta je rozdělila. Franka je sama, otec i bratr jsou ztraceni ve víru války a ona nemá důvod žít. Pak však v lese objeví tělo parašutisty v uniformě Luftwaffe... Název knihy? Růže bílá, černý les.


Román Dcery čarodějného vrchu je inspirován čarodějnickými procesy v anglickém Lancashire v roce 1612, které vyvrcholily devíti popravami. Celým příběhem se nese otázka, zda některá obvinění z čarodějnictví mohla být oprávněná. Jak je tenká hranice mezi tímto a jiným světem?

 

Thrillery, krimi, napětí


Povolené ztráty - KNIHCENTRUM.CZ
Lahůdkou pro všechny čtenáře Mistra Kinga určitě bude nové vázané vydání Prokletí Salemu. Nečekejte happy end, nečekejte jednoznačné rozdělení na dobro a zlo, protože nejhorším zlem není člověku nadpřirozená bytost, ale on sám.

V jeden okamžik se obyčejný večer jako stovky jiných změnil v peklo. Zazněly výstřely, na zemi zůstaly ležet desítky nevinných obětí. Ti, kteří přežili, se jen obtížně dostávají z hrůz, jaké zažili. Ale vrah ještě neskončil. Chce znovu zaútočit na ty, co přežili. Krimi Nory Roberts Povolené ztráty vás zchladí i v parném létě.

Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, Sněžný měsíc - KNIHCENTRUM.CZkterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik měsíců po vraždě jiné makléřky. Josef Bergman vyšetřuje vraždu v Beskydech v případu Sněžný měsíc Michaely Klevisové.

Milující manžel Gregor Kavecký se rozhodne, že svou manželku Michaelu překvapí neobvyklým dobrodružstvím. Výlet na Vlčí horu jim má přinést vytoužený únik před hlukem a stresem velkoměsta. V srdci nedotčené krásy a drsné hory však začíná skutečný boj o život. Vlčí hora… náhle zdivočí…

Melissa a Hester jsou léta sousedky. Už si však nejsou blízké jako dřív, a to chce Hester změnit. Ale pro ženu jako Melissa, která toho spoustu skrývá, může být takové přátelství velmi nebezpečné. Melissa se nechtěně do intrik své sousedky zaplete a neví, jak z toho ven. Ať se jí to líbí nebo ne, sdílí spolu mrazivé tajemství, které jí nedá spát. Každý potřebuje dobré sousedy, že? Nebo Sousedky

 

HudbaEd Sheeran před objektivem - KNIHCENTRUM.CZEd Sheeran před objektivem je životní příběh v dosud nezveřejněných fotografiích, který vychází u příležitosti dvou pražských koncertů této hudební jedničky. Podívejte se, jak šel čas s Edem Sheeranem.

Po úspěchu Bohemian Rhapsody a biografie Freddie Mercury je tu nové vydání knihy Queen – neznámá historie. Další kniha o Queenech? Ano! A tentokrát opravdu zasvěcená. Její autor Peter Hince byl totiž v letech 1973 až 1986 bedňákem a později šéfem bedňáků této kapely. Byl tedy u všeho důležitého, co se Queenům přihodilo. Dočteme se tedy nejen o tom, jak vznikaly jejich písně a pódiová show, ale také kdo kde s kým.

 

Odhalujeme Putinovy lži - KNIHCENTRUM.CZ

Humor


Odhalujeme Putinovy lži je kniha plná nekorektního humoru, která vás přiměje k zamyšlení. Svět tiskové agentury Fejk ňůs se jeví absurdním, bláznivým a leckdy jen stěží uvěřitelným. Většina z vybraných přibližně 100 domácích i zahraničních zpráv, které jsou součástí této knihy, má svůj reálný základ. Autor pouze pozměnil hlavní aktéry a dovedl celou situaci ještě víc ad absurdum.

Vybrali jste si? Kompletní přehled knižních novinek na červenec najdete v předprodeji. Přejeme vám šťastnou ruku při vybírání a hezké léto.
-ice-Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Mise Hygge
Čeština

Mise Hygge

3.3 3
298 48
Vyprodáno
Čeština

Pán půlnoci

0.0 0
329 270
Vyprodáno
Čeština

Málo času na život

0.0 0
299 269
Vyprodáno
Čeština

Pod španělským sluncem

0.0 0
299 254
Vyprodáno
Čeština

Strom duchů

3.7 3
449 404
IHNED odesíláme
Čeština

Růže bílá, černý les

4.2 5
359 323
Vyprodáno
Čeština

Dcery čarodějného vrchu

5.0 1
358 294
Vyprodáno

Prokletí Salemu

5.0 4
od 259
Čeština

Povolené ztráty

5.0 2
369 306
Poslední kusy
Čeština

Sněžný měsíc

4.2 6
349 297
Vyprodáno
Čeština

Vlčí hora

0.0 0
279 229
Vyprodáno
Čeština

Sousedky

3.5 2
359 323
Vyprodáno
Čeština

Ed Sheeran před objektivem

0.0 0
499 409
IHNED odesíláme
Čeština

Odhalujeme Putinovy lži

3.5 11
99
IHNED odesíláme
Čeština

Láska a tetování

0.0 0
279 229
Vyprodáno
Like

Latest articles

Jsou tady červnové knižní novinky. Nejvyšší čas doplnit zásoby čtení na léto.
Na Uhlířské louce má stát supermoderní obchodní centrum. Politici i zaměstnanci stavebního odboru si od něj slibují příliv peněz. Jenomže celé nákupní centrum je jedna velká lež. Má řadu odpůrců, a to i v řadách politiků a úředníků. Někomu obchodní centrum vadí tak moc, že kvůli němu neváhá vraždit. A tak se setkání několika zaměstnanců města promění v krvavý masakr.
Žena ve mně je odvážný a neuvěřitelně dojemný příběh o svobodě, slávě, mateřství, přežití, víře a naději. Vyhrajte knihu z limitované edice, která má oproti klasickému vydání například barevnou ořízku, růžovou lacetku, UV parciální lak, která zvýrazní Britney Spears, metalickou barvu na obálce a zejména velkou fotografii Britney. Kniha čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více