Knihy se slevou až o 50 %

Celý červenec u nás můžete nakupovat 15 knih se slevou až 50 %. Pro každého se najde něco, tak neztrácejte čas a pojďte se s námi na ně podívat.
Přiveď mě zpátky - KNIHCENTRUM.CZPřiveď mě zpátky je fascinující psychothriller B. A. Paris, která si získala čtenáře už bestsellerem Za zavřenými dveřmi. Dvanáct let byla jeho přítelkyně nezvěstná. Ale když se Finn zasnoubil s její sestrou, začaly se dít zvláštní věci. Začalo to tím, že ji někdo zahlédl. Takže to znamená, že žije? Skoro to vypadá, jako by se celou dobu někde skrývala a tajně ho pozorovala, jinak to snad ani není možné. Nebo je všechno úplně jinak?

V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obestřené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Eriku Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za Katánek - KNIHCENTRUM.CZsebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erika proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Název této severské krimi zní: Ledová princezna.


Čtete rádi severské thrillery, z kterých běhá mráz po zádech i v horkém létě? Pak tu pro vás máme lahůdku! Má takový nevinný dětský název, ale zdání klame. Budete hltat každé slovo! Kaštánek je mrazivý thriller, z kterého se tají dech. Brutální vraždy dávají jasnou zprávu, že pachatel je nemilosrdný zabiják, který nemá žádné hranice. Nemá problém zavraždit ženu, když v domě spí její malé dítě. A mizí beze stopy. Vlastně, jedna stopa tu je: Na místě činu nechává figurky z kaštanů, ale jsou jiné, bizarní, zvláštně pokroucené. Má to souvislost, co myslíte?

Našeptávač - KNIHCENTRUM.CZ„Když necháš dveře napůl otevřené, uslyšíš šepot, jak se dovnitř dere…“ Pojďte si přečíst psychologický thriller, z kterého se tají dech. Nejdřív je strašidelný, pak děsivý, a pak už člověku vyloženě běhá mráz po zádech. Má v sobě něco z Thomase Harrise i ze Stephena Kinga, ale je skvělý sám o sobě. Říkali mu Našeptávač, protože prý stával pod okny dětských pokojíčků a šepotem lákal děti ven. Byl usvědčen a odsouzen, ale ačkoliv je stále ve vězení, v městečku zase začínají mizet malí chlapci…

Ten byt v Paříži byl kdysi ateliér, který patřil jednomu slavnému malíři. Pořád dýchá jeho vášní pro barvy, hru světla a touhou vložit sám sebe na čisté plátno. Malíř, který tu žil, už zemřel a zůstaly po něm jen tři obrazy, které zmizely v propadlišti dějin… nebo je jen někdo ukradl? Teď jsou v jeho ateliéru Madeline a Gaspard a je jiná doba. Rozhodnou se, že se spolu vydají po jeho stopách a najdou jeho ztracené obrazy a zároveň proniknou do jeho duše i jeho tajemství. Nevědomky a nenápadně se tak oba vydávají na svou životní výpravu, která všechno a tím i je – navždy a neodvratně změní.

Tatérka - KNIHCENTRUM.CZKdyž během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Máma slaví devětatřicáté narozeniny. Před sebou má vidinu hrozivé budoucnosti plnou lidí, kteří ji zvou na kurzy jógy a večírky, kde každý prohlašuje, že se „líznul“ po skleničce vína. Ale máma nechce trávit čas tam, kde dobrou noc dávají ženy, které žijí JEN pro své děti a snaží se jedna druhou trumfnout mimoškolními aktivitami svých potomků. Místo toho svírá sklenici vína a mumlá: „Život je na h…“ Pořád dokola. Dokud si nevzpomene na ten výborný nápad… Zbývá název – Proč máma pije

Můj soukromý busynes - KNIHCENTRUM.CZKniha Jana Krause Můj soukromý buzynes je knihou o veškerém jeho byznysu, o všem co podnikal a dělal, o tom, který dělal ve škole, na jízdárně, s otcem, s vojáky, s mojí první ženou, s bytem, s komputerem, s Italy, s divadlem i s televizí. Jak sám říká, nikdy nechtěl být byznysmenem, ale ono se to tak dělo samo. „Byznys mi pořád lezl do života. Buď proto, že nebylo na živobytí, nebo proto, že padl komunismus. Pokaždé mi výrazně změnil život. Byznys nejsou jen příjmy, výdaje, zisky atd. Ale především příběh, který chodí s ním.“

Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět – tak se jmenuje román Jonase Jonassona, který navazuje na bestseller Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Přesně před rokem utekl stoletý Alan Karlsson z domova důchodců a zažil velké dobrodružství. A pořád dokazuje všem kolem, že i ve sto letech si člověk může život pořádně užít. On si rozhodně užívá života i sluníčka s kamarádem Juliem na Bali. Ale pak se Julius rozhodne, že mu připraví narozeninovou oslavu. Pomyslnou třešničkou na dortu je horkovzdušný balón. A právě tím se odstartuje nové dobrodružství, teď už stojednaletého staříka, protože balón odletí bez pilota a Alan s Juliem se ocitnou na širém moři…
Prodloužená jízda - KNIHCENTRUM.CZ
Prodloužená jízda je hlavně o vzpomínkách a o humoru. Pojďte si přečíst příhody z dětství, dospívání, herecké branže i rodinného života známého českého herce (a milovníka autobusů) Václava Kopty, na které teď už vzpomíná s úsměvem a nadhledem. Humorné vyprávění zavede čtenáře nejen do kraje autorova dětství, na pražskou Hanspaulku a do Libochovic, ale také do Berlína, na Rujánu nebo do jižních Čech.

Když Anežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem jiskřící příběh si můžete přečíst. Její kniha se jmenuje Slzy od smíchu.

Zůstaň se mnou - KNIHCENTRUM.CZYejide a Akin jsou milující manželé. Ani po čtyřech letech vztahu však Yejide nemůže otěhotnět. Zkusili všechno – odborná vyšetření, návštěvy léčitelů, svaté poutě, tanec s proroky i modlitby k Pánubohu. Yejide ale stále doufá v zázrak. Až do chvíle, kdy si Akin přivede druhou manželku. A tak se začíná odvíjet příběh plný nečekaných zvratů, lásky i žárlivosti, který je navzdory historickým i kulturním odlišnostem stále velmi aktuální. Zaujal vás tento román? Jeho název zní Zůstaň se mnou.

Ketodieta je dieta postavená na přirozeném spalování tuků v těle. Tato kniha vám nabízí informace, které potřebujete k úspěšnému hubnutí pomocí ketózy. Zapomeňte na hlad, jednotvárný jídelníček a odpírání si jídla. Už nebudete muset řešit, jak rychle shodit přebytečná kila či jak rychle zhubnout do úzkých šatů nebo do plavek. V knize zjistíte, jak vlastně ketóza funguje, co byste měli do svého jídelníčku zařadit a co naopak úplně vypustit a nahradit něčím jiným. Navíc v ní najdete více než sto receptů, s kterými se nadváhy zbavíte snadno, zdravě, a hlavně s chutí.

Média, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Nejlepší kniha o fake news vMoře potkalo oblohu - KNHCENTRUM.CZás dovede k tomu, jak nad záplavou informací, která se na nás denně valí, přemýšlet kriticky, ale bez zbytečné paranoie.

A abychom nezapomněli ani na děti, je tu i kniha Moře potkalo oblohu. Vypráví o Jonášovi, který bydlí u moře. Pokaždé, když z okna domu pohlédne na jeho hladinu, vzpomene si na příběhy, které mu vyprávěl dědeček. Na magické příběhy o místě, kde se moře potkává s oblohou. Medúzy a velryby se tam vznášejí, zámky a ptáci plují. Jonášův dědeček už sice nežije, ale chlapec dostane nápad – na dědečkovu počest postaví loď a to místo, o kterém mu tolik vyprávěl, sám objeví!

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Ledová princezna
Čeština

Ledová princezna

5.0 3
299 254
Vyprodáno
Čeština

Moře potkalo oblohu

5.0 1
299 254
POSLEDNÍ KUSY
Čeština

Kaštánek

4.8 5
399 327
Vyprodáno
Čeština

Byt v Paříži

3.0 1
349 297
Vyprodáno

Tatérka

4.7 3
od 199
Čeština

Proč máma pije

1.5 2
349 297
Vyprodáno
Čeština

Ketodieta

0.0 0
349 286
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

V únoru vydalo nakladatelství Motto detektivní příběh Dceřina kletba od nadějné české autorky Terezy Bartošové, autorky hitu Vodník. Minulost se střetává s přítomností a na povrch vyplývají zajímavé skutečnosti…
Kdo si počká, ten se dočká, jak praví staré přísloví, které platí i v případě delšího čekání na nové knihy oblíbeného autora. A příznivci Břicháče Toma alias Tomáše Kosačíka se dočkali. Po více než dvou letech si konečně můžete pořídit jeho nové knihy. A vychází rovnou dvě. Je libo kuchařku nebo motivační knihu? Obě vycházejí 20. 6. 2024.
Vyhrajte knihu důležitou pro zdraví. Autor v ní vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak vznikají střevní problémy a jak jim můžete předcházet a léčit je. Knihu získají 3 výherci.
Prémiový obsah
číst více