Začít hrát
 

KNIHCENTRUM revue 2019 listopad-prosinec

EAN:2000000003450
Manufacturer: No Name

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
Unspecified price
Unspecified price
label

Rok 2019 se pomalu blíží ke konci, přichází čas Vánoc a vánočních dárků. Ani my jsme v redakci nezaháleli a několik jsme jich pro vás připravili.

První z nich má podobu rozhovorů: Dara Rolins a Kateřina Winterová nám prozradily, jak vznikly jejich diáře a co v nich najdeme, Ivana Chřibková poodhalí, proč nazvala svou novou knihu Kdoule, Luděk Sobota zavzpomíná na svou hereckou kariéru a autorka 50 odstínů E L James vám představí svou novou knihu Mister. Psychiatr Radkin Honzák se dotkne tématu emocí a toho, jak se odrazit ode dna, osobní trenér Jaromíra Jágra Marian Jelínek nám přiblíží důležitost motivace v lidském životě a autor knih Retro Michal Petrov probere fenomén jeansů. Ale ani tím jsme seznam rozhovorů nevyčerpali, stačí prolistovat následující stránky.

Druhým dárkem jsou soutěže, ve kterých můžete hrát o plyšové Punkymals nebo o zájezd pro dva do Slovinska.

Třetí dárek na vás čeká v našich kamenných knihkupectvích, kde během listopadu přidáváme zákazníkům dárky k nákupu.

A další dárky v podobě receptů, návodů na tvoření a představení knižních novinek na vás čekají uvnitř časopisu, který si můžete prolistovat ZDE.

Products specifications
Druh sortimentu Papírnictví
Značka No Name
V prodeji od 30.10.2019
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.6 x 24.1 x 0.4 cm
Hmotnost 0.14 kg
EAN 2000000003450
Interní kód 0307055
Produktový manažer Eva Jurčová (eva.jurcova@knihcentrum.cz)
Shipping returns