Velké příběhy Bible

Brožovaná bez přebalu matná
EAN:9788072253500
Manufacturer: MONTANEX

Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do týdne.

Availability: IHNED odesíláme - poslední kusy
Show qty on stock
734 Kč
602 Kč
734 Kč
602 Kč
Annotation

Tato kniha je určena všem věřícím, kteří se chtějí seznámit s kořeny své víry, i nevěřícím, kteří se chtějí seznámit s kořeny euro-americké civilizace. Publikace pojednává o knihách Starého i Nového zákona, které jsou pevně zasazeny do příslušného historického prostředí, takže uvádí také řadu mimo-biblických sdělení z historie Izraele a okolních národů, které souvisí s popisovanými ději a osobnostmi.

Kniha je systematicky řazena v časové posloupnosti popisovaných dějů a obsahuje řadu přehledových tabulek a mapových příloh, usnadňujících orientaci čtenářů. Na rozdíl od Bible obsahuje také mnohé další informace, po staletí přenášené od úst k ústům tradicí, které dokreslují kolorit popisovaných událostí. 

Není sporu o tom, že na Bibli vyrostla naše kultura a civilizace, takže znalost Bible bezesporu patří ke všeobecnému rozhledu a vzdělání každého jednotlivce. Tato kniha to umožňuje, protože se nevyhýbá ani složitým otázkám vzniku vesmíru a člověka, souladu s Darwinovou evoluční teorií apod. Svým čtenářům také umožňuje pochopit vnitřní symboliku mnoha uměleckých děl, čerpajících své náměty z biblických událostí. Svým způsobem tak jde o jedinečnou knihu s rozsahem 750 stran, která slučuje náboženský a historický pohled na biblické události.  

       Kniha prof. Cigánka je ideální pro všechny čtenáře, kteří se chtějí nechat uvést do tajemství Bible a jejích strhujících velkých příběhů, které doslovně přečtete jedním dechem. Tato kniha tak patří k těm nemnoha publikacím, které by neměly chybět v žádné rodinné knihovně, protože poutavě odkrývá samé kořeny naší civilizace. 

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor prof. Ing. Jindřich Cigánek CSc.
Značka MONTANEX
V prodeji od 11.10.2012
Rok vydání 2012
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17.5 x 24.2 x 4.8 cm
Hmotnost 1.03 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran 768
ISBN 978-80-7225-350-0
EAN 9788072253500
Interní kód 0134351
Produktový manažer Martina Křístková (martina.kristkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny