• Zákaznická linka 597 490 490

Kniha Rudolfa Křesťana Proč nemám pistoli se stala nejlepší humoristickou knihou uplynulého roku

Odborná porota Obce spisovatelů vyhlásila za nejlepší humoristickou knihu sbírku fejetonů českého spisovatele Rudolfa Křesťana s názvem Proč nemám pistoli.
Odborná porota Obce spisovatelů vyhlásila za nejlepší humoristickou knihu sbírku fejetonů českého spisovatele Rudolfa Křesťana s názvem Proč nemám pistoli
Cenu si autor převzal v pražské Chodovské tvrzi.

V minulosti tuto cenu obdržel Evžen Boček za knížku Poslední aristokratka, Zdeněk Svěrák za vzpomínkovou sbírku Po strništi bos a Ervín Hrych a Pavel Weigel za Krhútskou kroniku.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Proč nemám pistoli

Proč nemám pistoli

3.0 1
289
-18 %
237
IHNED odesíláme

Krhútská kronika

3.0 1
249
-18 %
204
Vyprodáno
Like

Latest articles

Adventní čas už je tu zas. Pojďme si ho společně zpříjemnit a dokoupit poslední dárky za atraktivní ceny. Od neděle 27. 11. 2022 do neděle 11. 12. 2022 jsme si pro vás s vybranými nakladateli připravili spoustu překvapení. Otevřete nové okénko každý den.
Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Deskohrátky tohoto měsíce budou stěžejní, protože nastává období, kdy pokoukáváme (či zběsile hledáme) vánoční dárky pro naše blízké. S blížícím se koncem roku vyšly mraky nových her, je tedy z čeho vybírat!