Začít hrát
 

AudioCD

Karel Hašler Nejslavnější písničky

CD
EAN:099925657727
obsahuje 2 CD
Manufacturer: Supraphon

Na skladě máme poslední kusy. Expedujeme nejpozději třetí pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme - POSLEDNÍ KUSY
Show qty on stock
297 Kč
244 Kč
297 Kč
244 Kč
Annotation

Karel Hašler je považován za prvního českého „hitmakera“ a jeho písničky rozdávají radost už více než sto let. Je až neuvěřitelné, kolik jeho skladeb patří mezi evergreeny. Známe je z rádia i z televize a řadu z nich si rádi zazpíváme. Málokterý skladatel populární hudby první poloviny 20. století má to štěstí, aby jeho písně měli v repertoáru zpěvačky a zpěváci i ve století jednadvacátém. Český písničkář Karel Hašler se stal legendou již za svého života a zůstává jí dál. Výběr nahrávek v podání špičky naší pop-music představuje největší hity Karla Hašlera.

TRACKLIST:
CD1: Po starých zámeckých schodech – Waldemar Matuška / Princezna v hermelínu – Karel Gott / Starý dům – Leona Machálková / Píseň tuláka – Karel Hála / Česká písnička (Ta naše písnička česká) – Milan Chladil / Nad Prahou tančily hvězdičky – Pavlína Filipovská / Před Vejtoňskou hospodou – Josef Zíma / Když nad Prahou se večer uklání – Petr Muk / Kostelíček – Svatebčanka Jiřího Zmožka / Vltavo, Vltavo – Jiří Zavřel a Petr Altman / Když padá v Praze první sníh – Jára Pospíšil / Hezká vzpomínka – Waldemar Matuška / My jsme ti Pražáci – Karel Hála / Ty petřínské stráně – Rudolf Cortés / V tom Šáreckém údolí – Svatebčanka Jiřího Zmožka / A já sám a sám – Josef Zíma / Vojenské písničky. Směs (Pětatřicátníci – Copak je to za vojáka – Bílý kvíteček – Pozdravujte mi na stokrát – Až já půjdu do nebe – Pětatřicátníci) – Karel Hála, Milan Chladil a Naďa Urbánková / Celkový čas 54:18

CD2: Chic Parisienne – Karel Štědrý / Naše zem je jako zahrádka – Monika Absolonová / Praha – srdce Evropy – Josef Zíma / Stará koňská brána – Svatebčanka Jiřího Zmožka / Až já půjdu do nebe – Jiří Bruder / Já mám holku od odkolků – Robert Papoušek a Patrola Šlapeto / Strahováček – Josef Zíma / Jaro je tady – Jára Pospíšil / Andulko, Anduličko – Josef Beyvl / Zvonečky v Loretě – Svatebčanka Jiřího Zmožka / U svatého Matěje – Petr Altman / My jsme ti chlapci plešatí – Šlapeto / Písničky o Praze. Směs (My jsme ti Pražáci – Když padá v Praze první sníh – Hezká vzpomínka – Vltavo, Vltavo – Po starých zámeckých schodech – Staré topoly – Strahovská brána – Praho, jak mám tě rád – My jsme ti Pražáci) – Karel Hála, Milan Chladil a Naďa Urbánková / Celkový čas 54:54 "

Products specifications
Podnázev obsahuje 2 CD
Druh sortimentu CD
Interpret Various
Značka Supraphon
V prodeji od 31.10.2019
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.7 x 12.9 x 1.2 cm
Hmotnost 0.11 kg
Vazba CD
ISBN 099-92-565-7727-0
EAN 099925657727
Interní kód 0307244
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Shipping returns
Vývoj ceny