Jarní SLEVA na desítky příběhů

Dětské i young adult knihy, detektivky, thrillery, romány pro ženy i pro muže, zkrátka všehochuť – až do konce března koupíte vybrané knihy za AKČNÍ CENU.
Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme připravili nabídku s názvem Zima v Česku s příběhy bez hranic. Najdete zde knihy se slevou až 50 %.
KNIHY PRO DĚTI

Teribear

Teribear je méďa hrdina a také maskot Nadace Terezy Maxové už dlouhé roky, ale teprve nyní ožívá v příbězích Aleny Mornštajnové. Během svých napínavých dobrodružství navštíví zoologickou zahradu, les nebo třeba cirkus. S kým se při tom seznámí? A podaří se mu najít domov? Ilustrované vyprávění o přátelství, odvaze a odhodlání ukáže rodičům i dětem, že ke štěstí může dojít, doskákat nebo dojet na koloběžce úplně každý. Ať už je živý, nebo plyšový.
zobrazit více
od 269
IHNED odesíláme

Ilustrovaný atlas nejpodivnějších pravěkých tvorů

Zapomeňte na dinosaury! Na Zemi v minulosti byli ještě pozoruhodnější tvorové. Třeba želvy s extra dlouhými krky a opancéřované ryby velké jako autobus! Kdo měl pět očí, čí tlama se podobala záchodovému prkénku a kterému ptákovi nikdy nenarostla křídla? Vraťte se zpátky v čase za úžasnými zvířaty, na které je i ta nejbujnější představivost krátká!
zobrazit více
od 209
IHNED odesíláme

Tlapková patrola Tlapky, do akce!

Ryder a tým statečných štěňat jsou připraveni vyrazit do akce! Přilož tlapku k dílu a vyřeš všechny úkoly, přečti si napínavý příběh o dobrodružství oblíbených hrdinů a objevuj jejich svět. Čeká tě spousta skvělých aktivit i seznámení se super tlapkami.
zobrazit více
221
IHNED odesíláme
YOUNG ADULT

Spát v moři hvězd Kniha I.

Spát v moři hvězd je epická sci-fi a první díl nové série Christophera Paoliniho, kterého známe především jako autora Odkazu dračích jezdců.

Kira Navarézová dlouho snila o nových světech a obydlených galaxiích. Nikdy ovšem nečekala, že přijde noční můra, ze které se nebude moct probudit. Během rutinní mise na neobydlené planetě Kira náhodou objeví mimozemskou relikvii. Nejdřív je nadšením bez sebe, ale brzy se začne opravdu bát.

Mimozemský prach kolem ní se sám začíná pohybovat. Jako blesk z čistého nebe je Kira zatažena do vesmírné odysey o epochálním objevu a velké transformaci. První kontakt není ani trochu takový, jak si ho tolikrát představovala a události, které následují ji donutí sáhnout si až na dno svých sil a uvědomit si, co to vlastně znamená lidskost.


zobrazit více
od 349
IHNED odesíláme

Princezna celým srdcem (4. díl)

Princeznu Ellie, její dvojnici Lottie a princeznina osobního strážce Jamieho čeká další školní rok v Rosewoodu. Nic ale nebude jako dřív. Stále se vzpamatovávají ze svého objevu, že vůdcem Leviatánů je někdo, kdo má k jejich domovu blízko. Potřebují dát dohromady důkazy a odhalit jeho nekalé plány. To ale nebude jednoduché, zvláště teď, když tajný agent Leviatanů navštěvuje jejich školu. Mozek velí, rozdělte se, srdce to však cítí jinak…
zobrazit více
od 194
IHNED odesíláme
Akce

Vůně Aramteshe Temný květ

V říši Aramtesh mají vůně moc. Sedmnáctiletá Rakel má úžasný talent pro výrobu parfémů, ale ani její mimořádné schopnosti nestačí, aby vyléčila svého umírajícího otce. Zemí se šíří epidemie, která se nevyhýbá chudým ani mocným. Rakel opouští svou vesnici v poušti a odchází do města Aphana v zoufalé naději, že otce zachrání. Namísto toho se stane otrokyní nejvyšší kněžky chrámu, který skrývá mnohá tajemství – záhadné starobylé příběhy, ale i příběhy z Rakeliny minulosti. Královský strážce Ash přísahal, že bude chránit korunního prince Nisaie, a princ na oplátku ochrání jeho tím, že utají Ashovu skutečnou identitu. Jedné osudné noci se drahocenné vonné květy v chrámu ocitnou v plamenech a princ Nisai je otráven. Rakel siuprostřed všeho zmatku uvědomí, že hlavní podezřelou je ona – a že ona jediná ví, kde najít protijed. A i ta nejmenší šance k nalezení léku Ashovi stačí, aby pro ni riskoval, i kdyby to mělo znamenat porušit rozkaz, spojit se s uprchlicí a dát se na útěk. Než jed plně zapůsobí, nesourodá dvojice musí spěchat napříč říší, aby zachránili prince, sami sebe a všechno, co je jim drahé.
zobrazit více
od 199
IHNED odesíláme
DETEKTIVKY A THRILLERY

Čarodějnice

Když se nedaleko Fjällbacky ztratí malá Linnea, vyplují na povrch tragické vzpomínky. Před třiceti lety zde zmizela holčička, kterou později našli zavražděnou. Za její smrt byly odsouzeny dvě třináctileté dívky, které pro svůj věk unikly vězení. Jedna z nich tu vede tichý život, druhá se poprvé od tragédie vrací zpět. Poté co Linneu najdou, pustí se Patrik za pomoci Eriky do vyšetřování. Začíná hon na čarodějnice, který přinese strašlivé následky.
zobrazit více
od 249
IHNED odesíláme

Zkurvenej příběh

Bernard Minier opět potvrzuje, že patří mezi nejlepší autory detektivek, thrillerů a kriminálních románů.

V románu Zkurvenej příběh Bernard Minier potvrzuje své mistrovství a definitivní členství v exkluzivního klubu velkých spisovatelů detektivek, thrillerů a jiných kriminálních románů. Opouští tentokrát Martina Servaze, Toulouse i Pyreneje a vezme čtenáře na sever od Seattlu, kde se táhne řetězec jen trajektem přístupných ostrovů, tři sta šedesát dní v roce obklopených mlhou, kde každý zná každého. Na jednom z nich – Glass Islandu – žije teprve šestnáctiletý Henry. Ten se po vraždě jeho přítelkyně dostane do centra pozornosti všech obyvatel, kteří na ostrově žijí. Je právě on pachatelem vraždy? Minier se vrhá do světa, který je nebezpečnější, než jsme tušili, a kde soukromí je jen iluze. Své vyprávění tentokrát opírá o napínavý a temný, zkurvený příběh.

zobrazit více
od 286
IHNED odesíláme

Mlčící pacientka

Mlčící pacientka je fascinující psychothriller, který je vyprávěn z pozice terapeuta. Jeho postupné rozplétání složitého případu drží v napětí všechny čtenáře.

Malířka a umělecký fotograf se seznámili, zamilovali a vzali. Žili idylickým životem ve velkém domě v hezké městské čtvrti, dokud jednoho dne nepřišel pozdě z práce. Doma na něj čekala jeho žena s pistolí v ruce a několikrát ho střelila přímo do obličeje. Pak se zhroutila a už nepromluvila ani slovo. Přešlo několik let a situace se nemění. Alicia nemluví, zřejmě nemá, co říct. Proč svého manžela zabila, navíc tak brutálním způsobem?

Na scéně se objevuje přitažlivý psychoterapeut Theo. Přichází na psychiatrickou kliniku, kde je už sedm let Alicia umístěna a rozhodne se zjistit, jaká je pravda. Mlčící pacientka bude muset promluvit. Jenže, Alicia je němá. Hledí do prázdna, mlčí. Tváří se, jako že nevnímá. Její tajemství zná jen ona sama. Ale Theo se nevzdává, jejím případem je téměř posedlý. Jestli existuje někdo, kdo bude umět proniknout až k Alicii, bude to právě on.
zobrazit více
314
Vyprodáno

Balzamovač

V brightonském Přírodovědném muzeu je nalezeno čerstvě mumifikované tělo. Když se spolu s kryptickými zprávami začnou objevovat egyptské pohřební nádoby a v nich části těla, má detektiv Francis Sullivan jasno – jde o práci sériového vraha. V ohrožení se navíc ocitá i Francisova exmilenka, tatérka Marni, která čelí obvinění z vraždy. Rozpolcený vyšetřovatel musí svést boj s vlastními démony i s časem, aby odhalil šíleného balzamovače dřív, než bude pozdě.
zobrazit více
od 349
IHNED odesíláme
HOBBY

Jak psi léčí

Pes je nejlepším přítelem člověka – a často i jeho lékařem. V současnosti existují desítky fyzických i psychických onemocnění, u nichž psi umí pomoci s diagnostikou nebo se zvládáním jejich projevů. Jak pomáhají lidem s autismem nebo s depresí? Které život ohrožující stavy rozeznají ještě před propuknutím? Jestli jste doteď nebyli zarytými milovníky psů, po přečtení tohoto unikátního mixu vědeckých poznatků a emotivních příběhů se jimi zaručeně stanete!
zobrazit více
od 327
IHNED odesíláme

Včelařit jako včela

Po mimořádně úspěšném prvním dílu Myslet jako včela přichází autor s další přelomovou knihou, v níž se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přirozenou dynamiku včelího díla. Úvodní teoretická část pak ústí v řešení úlové otázky, optimalizace technologií včelaření i prevence chorob včelího plodu. Dílo graduje podrobnými metodikami efektivních, biologicky optimálních a téměř bezpracných technologií chovu včel.
zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme
SPOLEČENSKÝ ROMÁN

Můj odpočinkový rok

New York roku 2000: šestadvacetileté vypravěčce život rozdal nejlepší karty. Je krásná, pracuje v galerii, má tučné dědictví a byt na Manhattanu. Přesto jí něco schází – a nemůže za to jen nedávná smrt rodičů, sadomasochistické přátelství s Revou a destruktivní vztah s přítelem. A tak si nechává předepisovat léky od nejhorší psychiatričky všech dob a usilovně pracuje na své roční „hibernaci“, zatímco dny nezadržitelně spějí k událostem 11. září…
zobrazit více
od 209
IHNED odesíláme

Lázeňská kúra

Rozvod se ženskou většinou pořádně zamává. Hrdinku této knihy ovšem zasáhl natolik, že se z jeho důsledků musí zotavovat v lázních. Potkává tam spoustu nových lidí a nemine den, aby se jí nepřihodilo něco mimořádného. A protože ony veselé příhody i trapasy popisuje Ivanka Devátá, která si získala širokou čtenářskou oblibu svým úsměvným pohledem na svět, můžete si být jisti, že se nebudete nudit ani chvíli.
zobrazit více
od 189
IHNED odesíláme
Celou nabídku si prohlédnete ZDE.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Lukáš Krpálek Cesta na Olymp
Čeština

Lukáš Krpálek Cesta na Olymp

0.0 0
349 286
IHNED odesíláme
Čeština

Měli jsme štěstí

5.0 3
399 327
IHNED odesíláme
Čeština

Mizející země

0.0 0
349 99
IHNED odesíláme
Čeština

Mlčící pacientka

4.4 17
369 314
Vyprodáno
Čeština

Pro zvídavé děti 100 slov z přírody

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme

Rudolf Slánský

0.0 0
od 349

Sladká pomsta

4.5 2
od 286

Teribear

4.8 4
od 269
Čeština

Tlapková patrola Tlapky, do akce!

4.0 1
269 221
IHNED odesíláme

Tři sestry

5.0 3
od 219
Čeština

Úžasná dobrodružství zvědavé Zeldy

0.0 0
289 99
IHNED odesíláme
Čeština

Vezmi mě domů Do jakého lesa patřím?

0.0 0
229 188
POSLEDNÍ KUSY
Čeština

Zvířat plná kniha

0.0 0
399 339
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.