Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ PŘÍBĚHY OD 119 Kč – nabídka platí jen dnes

Akce

Internet pro seniory

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788025123829
Přívětivý průvodce krok za krokem
Manufacturer: CPress

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
199 Kč
163 Kč
199 Kč
163 Kč
Annotation
Internet rozhodně není doménou pouze těch nejmladších, ale stále častěji v něm nachází zdroj informací, zábavy či možnost komunikace i věkem starší uživatelé. Všem těm, kteří se rozhodují nebo tápou, zda lze Internet skutečně využít, nabízí tento přívětivý průvodce krok za krokem pomocnou ruku. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek.

S knihou se mimo jiné naučíte: Ovládat prohlížeč a zorientovat se na stránce, Kopírovat text, tisknout stránky, stahovat dokumenty a obrázky, zvětšovat internetové stránky , Vyhledávat informace na stránce i v celém Internetu, Přijímat, číst a odesílat zprávy elektronické pošty, Sledovat televizní pořady, poslouchat rádio a číst noviny na Internetu, Povídat si, seznamovat se, nebo posílat SMS na Internetu, Nakupovat - od výběru obchodu a zboží, přes jeho platbu a dopravu až po případnou reklamaci, Vyhledávat v mapách, jízdních řádech, televizním programu, předpovědi počasí, Podávat inzerci, sázet nebo luštit křížovky na Internetu, Číst články, návody, recepty v magazínech pro seniory.

Výklad v knize doprovází praktická cvičení na připravených internetových stránkách, která pomohou úplným začátečníkům prolomit první bariéry při vstupu do prostředí Internetu. Text doplňují návody na řešení všech problémů, takže se čtenář v žádném kroku neztratí.

Products specifications
Podnázev Přívětivý průvodce krok za krokem
Druh sortimentu Kniha
Autor Miroslav Šanc
Značka CPress
V prodeji od 25.06.2009
Rok vydání 2009
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 17.0 x 22.5 x 1.0 cm
Hmotnost 0.31 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 180
Poslední dotisk 11/2009
ISBN 978-80-251-2382-9
EAN 9788025123829
Interní kód 0097290
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy