Začít hrát
 
Akce

Ílandäria

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072298037
Magie se probouzí
Jan Sokol je český filozof, překladatel filozofických textů, vysokoškolský pedagog a publicista. Byl poslancem Federálního shromáždění, ministrem školství a kandidátem na prezidenta ČR. ....show author's CV
Manufacturer: PETRKLÍČ

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
259 Kč
39 Kč
259 Kč
39 Kč
Annotation

Příběh dvou hlavních postav vás zavede do světa plného magie, draků a orků. Na rozdíl od ostatních knížek jsou tu hrdiny dvě děti, které mají život teprve před sebou.

Na jedné straně je tu Soky, poloviční elf, který nikdy nepoznal svého otce a ve své vesnici se dočkal pouze samoty a posměšků od ostatních dětí. To se však změní v den, kdy ke městu Enogothu přiletí tři dračice, aby nabídly svá vejce těsně před vylíhnutím všem dětem, které přijdou. Soky i ostatní děti z celého kraje se proto vydávají na pouť k nim a jedna dračice si pro své vajíčko vybere právě jeho. Další tři roky stráví Soky veškerý svůj čas výcvikem, nachází nové přátelé a zjišťuje, co to vlastně znamená být dračím bojovníkem.

Současně budete sledovat příběh samotářky Arvíel, která objevuje svůj talent v elfské magii elementů. Zdědila obrovské nadání a má možnost stát se arcimágem, ale předtím ji čeká dlouhá cesta. Díky svým schopnostem se učí mnohem rychleji než ostatní a čeká ji i cesta do dalšího města, aby se jí dostalo co možná nejlepšího výcviku. V průběhu času zažívá mnohá nenadálá dobrodružství, začíná se pomalu otevírat světu a nachází si přátele. Je ochotná udělat vše, aby dosáhla svého, a tak tam, kde to ostatní vzdávají, ona vytrvá.

Products specifications
Podnázev Magie se probouzí
Druh sortimentu Kniha
Autor Jan Sokol
Značka PETRKLÍČ
V prodeji od 22.10.2020
Rok vydání 2020
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.2 x 20.7 x 1.6 cm
Hmotnost 0.31 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 228
ISBN 978-80-7229-803-7
EAN 9788072298037
Interní kód 0335844
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy