Začít hrát
 

I minuta bez tebe je dlouhá

Nové vydání sortimentu. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Availability: NOVÉ VYDÁNÍ
329 Kč
Annotation

Honza miluje Aničku, Anička chce Tondu, Augustinu okouzlil číšník Vladimír. Pro Dana je středobodem života Blanka. Nalezený kufřík s penězi odhalí pravdu o lásce mezi Davidem a Dominikou a skialpinistický výlet do slovenských hor prověří vztah mezi Rejko a jejím mužem. Malířka Viola svého milence používá jako model ke skicování… Jiné ženě zas po mrtvém nevěrném manželovi zůstal jen tukan v kleci. A jak se vlastně babička seznámila s dědečkem, jehož v rodině nikdy nikdo neviděl?

Deset známých autorek a autorů napsalo povídky na nevyčerpatelné téma milostných vztahů a zastihuje své hrdiny v různých stadiích lásky, od nejistých prvních krůčků a seznamování přes milenecká vzplanutí, zásnuby, zápasy o vztah až po kouzlo i úskalí trvalých vztahů. Zachytili čas před láskou, v jejím průběhu i po jejím konci a ukazují nám, jak nekonečně se vleče čas bez milované bytosti, ať je to manžel, přítelkyně, spolužák nebo exotický pták.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Bianca Bellová, Petra Dvořáková, Marek Epstein, Irena Hejdová, Lucie Hušková, Michaela Klevisová, Josef Moník, Alena Mornštajnová, Marie Niček, Markéta Pilátová
Značka Listen
Vychází 28.02.2024
Rok vydání 2024
Pořadí vydání 3. vydání
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 168
ISBN 978-80-242-9578-7
EAN 9788024295787
Interní kód 0435617
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy