Začít hrát
 
Akce

Hostitel

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788022206334
# 1 mezinárodní bestseller
Manufacturer: Tatran

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
499 Kč
409 Kč
499 Kč
409 Kč
Annotation

Hostitel je neobvyklý napínavý příběh od Stephenie Meyer, která se proslavila ságou Stmívání.

Jestli jste četli Stmívání, tak Hostitel je na hony vzdálený upírům i vlkodlakům. Stejný zůstal vypravěčský styl autorky, který vás okamžitě vtáhne do děje. A o čem vypráví?

Hostitel vypráví o současném světě a o nenápadné invazi bytostí z vesmíru, které pomalu, ale jistě svým nenásilným způsobem ovládají celou planetu. To se dělá tak, že se chytí divoký člověk a tomu se vloží do hlavy duše....stříbřitá věc s paprskovitými chapadýlky, která se roztáhnou po všech nervových zakončeních člověka. Napojí se na jeho vzpomínky a vstřebá jeho zkušenosti. Jako pilot za kormidlem, pak tento "vetřelec" ovládá svého člověka a žije spolu  ním každodenní život tam, kde mu bylo určeno. Zaměstnání i bydliště je dáno předchozími zkušenostmi mimozemské entity v jiných tělech.

Tak se jednou stane, že se v těle nového hostitele probudí Poutnice. Prošla mnoha životy a získala neocenitelné zkušenosti. proto byla vybrána k implementaci do tohoto vzpurného druhu. Dostalo se jí varování, aby si dala pozor na příliš mnoho lidských smyslů, změť pronikavých emocí, živé vzpomínky. S tím vším počítá. S čím nepočítá ani poutnice, ani ostatní mimozemští "piloti lidských těl" je fakt, že původní majitelka těla Melanie se nemíní vzdát. Odmítá se poddat a "zemřít" a naopak, ukazuje Poutnici svůj svět ze svého lidského pohledu, kde mírumilovní mimozemšťané působí jako usurpátorští vetřelci, kteří kradou těla jejich majitelům.

Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne toužit po muži, který se skupinou vzbouřenců skrývá někde v pustině. Vydají se spolu na cestu do neznáma, aby si sáhly na dno a obě objevily, v čem spočívá ten pravý smysl života.

V knize Hostitel jsou strany 528 až 533 prázdné. Nejedná se o výrobní vadu, je to záměr.

Products specifications
Podnázev # 1 mezinárodní bestseller
Název v originále Hostitel
Druh sortimentu Kniha
Autor Stephenie Meyerová
Značka Tatran
V prodeji od 20.03.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 15.5 x 24.0 x 4.4 cm
Hmotnost 0.87 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 616
ISBN 978-80-222-0633-4
EAN 9788022206334
Interní kód 0138586
Produktový manažer Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy