Hlasujte v letošní Ceně čtenářů a vyhrajte poukaz na knihy!

V rámci každoročního udílení cen ČESKÝ BESTSELLER dává KNIHCENTRUM.cz prostor také čtenářskému publiku, které hlasováním vybírá nejoblíbenější knihu ve speciální kategorii Cena čtenářů. I vy tak můžete podpořit knihy svého srdce. Slavnostní vyhlášení vítězů a předávání cen proběhne 1. března 2024 v Domě knihy KNIHCENTRUM.

Poukaz pro každého 25. hlasujícího

Do udílení cen se zapojují také ti největší kritici - samotní čtenáři. Z nominovaných titulů volí deset nejoblíbenějších (v každé kategorii jeden), kteří získávají Cenu čtenářů.  

Hlasujte pro svůj oblíbený titul prostřednictvím tlačítka níže, a to do 26. 2. 2024.

Každý 25. hlasující získává poukaz na nákup v e-shopu KNIHCENTRUM.cz v hodnotě 300 Kč.

Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení cen ČESKÝ BESTSELLER 1. 3. 2024 v prostorách KNIHCENTRUM.CZ v Ostravě.


👉 CHCI HLASOVAT


Vítězové jednotlivých kategorií získávají skleněnou plaketu a autorovi oceněnému v hlavní kategorii ČESKÝ BESTSELLER je předána také soška z dílny akademického sochaře Olbrama Zoubka.

Nominaci knih a další informace najdete na www.CESKYBESTSELLER.cz, kde budou zveřejněny také všechny výsledky a výherci poukazů.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Kdo si počká, ten se dočká, jak praví staré přísloví, které platí i v případě delšího čekání na nové knihy oblíbeného autora. A příznivci Břicháče Toma alias Tomáše Kosačíka se dočkali. Po více než dvou letech si konečně můžete pořídit jeho nové knihy. A vychází rovnou dvě. Je libo kuchařku nebo motivační knihu? Obě vycházejí 20. 6. 2024.
Vyhrajte knihu důležitou pro zdraví. Autor v ní vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak vznikají střevní problémy a jak jim můžete předcházet a léčit je. Knihu získají 3 výherci.
Prémiový obsah
číst více
Zase se nám ochladilo, takže opět ideální čas na zachumlání do deky a otevření knížky. Vyberte svým ratolestem novou knihu, která je potěší.