1 + 1 hra ZDARMA platí jen do 30. 11.

Připravujeme

Fufi a její kamarádi

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788026220886
Cvičení pro rozvoj řeči
13.12.2023
Manufacturer: PORTÁL

Připravovaná novinka. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Availability: NOVINKA připravovaná
275 Kč
234 Kč
275 Kč
234 Kč
Annotation
Barevné pracovní listy jsou zaměřené na rozvoj řeči především u dětí s vývojovou dysfázií a na děti s odlišným mateřským jazykem. Využít je ale mohou rodiče, logopedi a pedagogové MŠ i u běžných dětí. Každý pracovní list obsahuje metodický pokyn, jak s listem pracovat a co je cílem uvedených cvičení.
Postavy všetečné lišky, holčičky a chlapce v pracovních listech děti provází okolním světem a společně tak objevují věci z jejich každodenního života. Zábavnou formou tak u dětí rozvíjí oblasti, jako je porozumění řeči, produkce řeči, zrakové vnímání, sluchové vnímání, a podle těchto oblastí je kniha i rozdělena. Jednotlivé oblasti obsahují cvičení od nejjednodušších (pro děti s těžší formou dysfázie či v mladším věku) po složitější. Logopedi a rodiče si tak mohou vybrat úroveň cvičení dle potřeby jejich dítěte. Zároveň jednotlivá cvičení umožňují procvičování více oblastí najednou. Jednotlivé pracovní listy v knize jsou vytvořené na základě několikaletých zkušeností a znalostí z praxe. Ilustrace jsou přizpůsobeny tomu, aby odpovídaly potřebám dětí s obtížemi ve vývoji: jsou přehledné, jednoduché, ohraničené a zároveň pro děti poutavé.
Kateřina Šafářová pracuje jako klinický logoped ve VFN v Praze na Foniatrické klinice, která poskytuje rehabilitační pobyty dětem s vývojovou dysfázii. Vystudovala Karlovu Univerzitu v Praze.
Dále na knize spolupracuje s Denisou Strobelovou a Michaelou Chotěborovou, která minulý rok vydala odbornou publikaci Vývojová dysfázie: Průvodce pro rodiče a další zájemce o tuto problematiky.
Irena Sojková je vystudovaná výtvarnice a pedagožka. Ilustračně spolupracovala např. na knize Dveře do pohádky nebo Haakon a Luna.
Products specifications
Podnázev Cvičení pro rozvoj řeči
Druh sortimentu Kniha
Autor Kateřina Šafářová
Ilustrátor Irena Sojková
Značka PORTÁL
Vychází 13.12.2023
Rok vydání 2023
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 80
ISBN 978-80-262-2088-6
EAN 9788026220886
Interní kód 0428966
Produktový manažer Jana Matějová (jana.matejova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy