Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Exekuce srážkami ze mzdy 2014

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072638581
Manufacturer: ANAG

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
429 Kč
352 Kč
429 Kč
352 Kč
Annotation

Nezbytná příručka v každé knihovně mzdové účtárny či exekučního úřadu. Velmi přehledná, systematická, srozumitelným jazykem psaná publikace „Exekuce srážkami ze mzdy“ vymezuje provádění srážek ze mzdy přímo na základě ustanovení zákona, na základě uzavřené dohody o srážkách ze mzdy nebo na základě vedené exekuce srážkami ze mzdy.

Kompletní přehled problematiky srážek
Zahrnuje rovněž problematiku provádění srážek z jiných příjmů, podrobně rozebírá standardní změnu plátce mzdy z důvodu ukončení pracovního poměru i nestandardní změnu plátce mzdy z důvodu delší pracovní neschopnosti, zabývá se otázkou exekuce vedené na několik plátců mzdy zároveň a dotýká se rovněž tématu insolvence. Poskytuje tak komplexní pohled na problematiku srážek ze mzdy zaměstnance. Obsahuje více než 100 podrobných příkladů, názorných schémat či přehledných tabulek.

Změny v oblasti srážek pro rok 2014 v souvislosti s rekodifikací soukromého práva
Nové vydání publikace Exekuce srážkami ze mzdy pro rok 2014 se plně vyrovnává s přijetím nového občanského zákoníku a řady rozsáhlých novel dalších předpisů, zejména zákoníku práce, občanského soudního řádu a insolvenčního zákona. Dopady rekodifikace soukromého práva se projeví především u dohod o srážkách ze mzdy, jež budou od roku 2014 realizovány dvojkolejně ve dvou rozdílných právních režimech. Nová dohoda o srážkách ze mzdy má sice přinést zjednodušení, ovšem za cenu roztříštění zavedeného jednotného výpočtu výše srážek ze mzdy, což se v praxi může projevit i při posuzování jejich pořadí. V dalších oblastech dochází ke zpřesnění výčtu přednostních pohledávek či jiných postižitelných příjmů. V neposlední řadě publikace reaguje na dlouho očekávaný záměr zákonodárce doplnit chybějící mezery ve stávající kontroverzní úpravě insolvenčního řízení. Samozřejmostí je aktualizace výpočtu výše srážek a také rozšíření navazujících příkladů.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Jan Breburda
Značka ANAG
V prodeji od 18.02.2014
Rok vydání 2014
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 14.5 x 20.5 x 2.2 cm
Hmotnost 0.51 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 472
ISBN 978-80-7263-858-1
EAN 9788072638581
Interní kód 0163710
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy