E-knižní novinky - červen 2018

Teplota venku pomalu stoupá a všechny to láká někam do přírody nebo k vodě. Nejlepší relax je s knihou, ideálně jich mít po ruce hned několik. Na to je velmi dobrá čtečka na e-knihy, kam se vám jich vejde, kolik chcete. A jaké e-knihy si vybrat? Posíláme vám tipy na červnové novinky.
Milovníky historických románů jistě potěší, že autorka Sabrina Jeffries vydala 4 knihu z cyklu Hříšní ctitelé s názvem Vášnivý duel. Hrabě z Margrave se po šesti letech vrací z exilu a je donucen pracovat se svou dávnou láskou na odhalení nebezpečného padělatele. Vzniklo mezi nimi nedorozumění, díky kterému si ale vzájemně nedůvěřují. City, které k sobě kdysi cítili, jsou však silnější. Zda to postačí k vybudování vzájemné důvěry či něčeho více, to se uvidí.

Další e-knihou, která by se mohla líbit všem milovníkům románů je Polámaná louka od Amo Jones. Zde vystupuje jako hlavní postava Madison, dívka, které lhali a povedli ji. Odjela a odstřihla se od všech, kteří s ní manipulovali. Teď je jiným člověkem. Změnila se. Díky tomu, čeho se na ni dopustili druzí. Nebezpečná hra, jejiž je součástí, je plná tajemství. A jak to všechno dopadne?

J.D. Robb má další skvělou novinku, thriller Schůzka s ďáblem vám nažene husí kůži. Kdo se skrývá za vraždou manžela detektivky Evy Dallasové? Existuje pouze jeden očitý svědek, který pachatele popisuje jako ďábla. Kdo to je a kdy se znovu objeví? Před autem detektivky se objeví zakrvácená postava, kterou se Evě naštěstí podaří zachránit. Kdo bude další obětí?

Kriminální případ Vražda Kráfova vnuka od Jaroslava Kuťáka je pro všechny milovníky detektivních románů jak stvořený.
Tajemství minulosti, které objeví sběratel drobností může mít dopad na celý svět. Sebere odvahu na to, aby šel sám po zametených stopách? Franz Kafka, slavný spisovatel, nejevil zájem o syna, kterého měl s přítelkyní své snoubenky. Byl to opravdu jeho syn? A proč takový nezájem?

Poslední novinkou, kterou vám představíme, je e-kniha, která vám jistě prodlouží život. Má název Bude to bolet, doktore?
A jejím autorem je Adam Kay. O tom, že smích léčí, není pochyb. A s touto knihou to platí dvojnásob! Kniha je vlastně deníkem mladého lékaře, který potají na nočních směnách sepisoval své zážitky z lékařského prostředí, které jsou naprosto bez zábran, občas legrační a někdy taky děsivé. Může to ve vás zanechat jisté stopy, jelikož se dozvíte věci, které byste vědět určitě nechtěli.

Tak to by bylo z červnové ochutnávky e-knižních novinek všechno. Více najdete v sekci E-knihy pod záložkou Novinky.

Přeji vám krásné teplé dny.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Noc po Vánocích

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Like

Latest articles

Německé autorce Doře Heldt se povedlo přivést mě se svým románem Tři ženy u jezera k myšlenkám uvězněným v daleké minulosti, kdy jsem prázdniny trávila s kamarády u vody, kdy nás naprosto nic netrápilo, nic nás nehonilo (kromě rodičů a prarodičů), všechno mělo svůj čas a ta bezstarostnost mi teď přijde až neuvěřitelná. Tímto obdobím by si mělo projít každé dítě a dospívající.
Už tento pátek budeme znát vítěze 25. ročníku ocenění ČESKÝ BESTSELLER 2023. V každé z deseti kategorií byly nominovány tři tituly, které se v roce 2023 zařadily mezi nejprodávanější v rámci sítě knihkupectví a e-shopu KNIHCENTRUM.cz a audioknihy prodávané prostřednictvím služeb Audiotéka. Slavnostní vyhlášení vítězů a předávání cen proběhne 1. března 2024 v Domě knihy KNIHCENTRUM v Ostravě.
Tereza Bartošová pokračuje v inspiraci Erbenovou Kyticí, a tak po Vodníkovi a Klekánici přichází Dceřina kletba.