UKONČENO - DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Je tu Velký knižní čtvrtek! Pouze dnes nakupujte s dopravou zdarma na vše!

 

Dnes je perfektní den! Na KNIHCENTRUM.CZ jsou všechny nákupy s DOPRAVOU ZDARMA. Vybírejte rychle, doprava zdarma na vše je pouze dnes!

 

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE PLATÍ POUZE DNES 19. 10. 2017

 

Vybírejte třeba z kategorie Velký knižní čtvrtek.

 

 

Nebo by se vám líbily tyto knihy?

 

CESTOVATELSKÉ POHÁDKY - 7 pohádek, které děti seznamují se světadíly naší planety. Hlavní hrdina je trpaslík, se kterým děti zažijí spoustu legrace.

 

MUŽ, KTERÝ HLEDAL SVŮJ STÍN - detektivka, která je pátým dílem série Milénium od Stiega Larssona.

 

JEDINÝ MUŽ - válečný román o poručíkovi Nathanovi, který utekl z krakovského ghetta poté, co nacisté popravili jeho rodinu. Nathan dostane za úkol, aby se dostal na nejhorší místo na zemi, ve kterém má najít člověka, který může zajistit vítězství ve válce.

 

ZMIZELA V MLZE - kriminalista Josef Bergman chce strávit poklidnou dovolenou v odlehlé vesnici, nicméně se během chvíle ocitne v hodně zamotaném případu.

 

Tak hurá na nákupy!!

 

 

 

 

Pravidla a podmínky marketingové akce:

 

1.ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31781 (dále jen organizátor), organizuje ve dne 19. 10. 2017 6:00 hod do 19. 10. 2017 23:59 hod. marketingovou akci pod názvem „DOPRAVA ZDARMA NA VŠE" (dále jen marketingová akce) a tímto stanoví pravidla a podmínky marketingové akce, které jsou k dispozici na této internetové stránce:

www.knihcentrum.cz/DOPRAVA-ZDARMA-NA-VSE

 

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE

2.1. Pokud v období od 19. 10. 2017 6:00 hod do 19. 10. 2017 23:59 hod. zákazník, který nakoupí v internetovém knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz může mít dopravu zdarma.

 

2.2. Tato marketingová akce běží zároveň s obchodními podmínkami www.KNIHCENTRUM.cz

 

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení marketingové akce.

 

3.2. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel, délku trvání, jakož i na zrušení marketingové akce jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

 

3.3. Organizátor má právo jednostranně vyřadit zákazníka a jeho objednávku z marketingové akce v případě podezření z porušení pravidel marketingové akce nebo použití neregulérních postupů. V případě vyloučení zákazníka z marketingové akce nemá takový zákazník právo na poukaz a na úhradu nákladů, škody, které by mu mohly vzniknout.

 

3.4. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za škody na majetku, na lidech, na věcech, dále za zdravotní újmy způsobené organizací marketingové akce.

 

3.5. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za veškerou správnost této marketingové akce.

 

3.6. Zákazníci vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání dopravy zdarma nevzniká právní nárok, nelze ji vyměnit za peníze, je neměnná a nevratná, ani není možné ji nahradit jiným dárkem a/nebo poukázkou a zároveň není určena k dalšímu prodeji.

 

3.7.Tyto podmínky nejsou závaznou nabídkou ani veřejnou nabídkou k uzavření smlouvy.

 

3.8. Organizátor nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě Internet a prohlašuje, že není odpovědný za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

 

3.9. Tato pravidla marketingové akce nabývají účinnost dnem jejich vyhlášení.

 

V Ostravě dne 19. 10. 2017

 

 

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Trhlina
Čeština

Trhlina

4.8 9
od 245
Čeština

Nové pohádky pro unavené rodiče

0.0 0
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Dcera krále močálů

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Cestovatelské pohádky

4.6 5
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Zmizela v mlze

5.0 2
269 229
Vyprodáno
Like

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.