DOčteNO - Dostihne tě minulost

Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Dostihne tě minulost. Tak se jmenuje nová kniha úspěšné autorky Nory Robertsové, která vystupuje pod pseudonymem J. D. Robb. Na scéně krimi příběhu se opět objevuje oblíbená vyšetřovatelka Eva Dallasová, která tentokrát řeší hned tři vraždy najednou. Nechte se vtánout do děje úspěšné krimi série, která je mezi čtenáři tolik oblíbená a čte se doslova jedním dechem..

Dostihne tě minulost

Eva Dallasová řeší vraždu mrtvé informátorky, která byla nalezena v popelnici. Z případu ji ale vyruší druhá oběť, žena ověšená šperky, jejíž tělo bylo odhaleno při stavebních pracích. Evu nemile překvapí, že místo činu patří jejímu manželovi. Musí se ponořit do komplikovaného světa nemovitostí, zneklidňující rodinné historie a šokujících tajemství.
zobrazit více
od 259
IHNED odesíláme
Bavilo vás video? Mrkněte na náš YouTube kanál, máme toho pro vás mnohem více 👉 YouTube kanál
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Nás se nezbavíš

Nás se nezbavíš

0.0 0
od 249
Like
Leave your comment

Latest articles

„Na tomto světě jsou místa, kde se od kamenů stále ještě odráží ozvěna minulosti.“ – citace z knihy, str. 7 –
Vyhrajte barvitý cestopis od íránistky a arabistky Lenky Hrabalové, která má s touto fascinující tajemnou zemí více než desetiletou zkušenost.
Prémiový obsah
číst více
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.