Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Do školky i do školy se Čtyřlístkem

Vynalézavý kocour Myšpulín, dobrosrdečná psí slečna Fifinka, veselý zajíc Pinďa a mlsné prasátko Bobík, to je Čtyřlístek, parta nejlepších kamarádů, jejichž příběhy provázejí děti napříč generacemi už více než padesát let. Nyní přichází s novinkou, knihami plnými hravých úkolů.

Školní příprava, která baví

Máte doma malého předškoláka nebo školáka? Pak určitě víte, že i přes léto je důležité nenechat děti usnout na vavřínech a procvičovat s nimi úkoly, které podpoří jejich myšlení, tvůrčí dovednosti a připraví je na další důležitou etapu jejich života. O tom, že takové procvičování nemusí být vůbec nudné, se přesvědčíte díky nejnovějším knihám Čtyřlístek jde do školky a Čtyřlístek si hraje na školu.

Čtyřlístkoví kamarádi si v jednotlivých pracovních listech pro děti přichystali rozmanité úkoly, jako jsou bludiště, kresba podle vzoru, hledání rozdílů, vybarvování a další. Pomohou jim rozvíjet představivost a logické uvažování, procvičovat počtářské dovednosti i grafomotoriku.

Hravé listy i komiks

Čtyřlístek má pro děti předškolního i školního věku nachystány také hravé listy Čtyřlístek pro předškoláky a Čtyřlístek pro malé školáky. Děti se mohou pustit do luštění, snadného počítání, omalovánek nebo si něco vyrobit. Nechybí ani komiks s oblíbenými hrdiny, kteří zažívají neobyčejná dobrodružství.

Jak šel čas se Čtyřlístkem

Když v roce 1969 vyšel první komiks Čtyřlístek, nikdo tenkrát netušil, jak moc si ho děti zamilují! Byl dokonce tak oblíbený, že každé číslo bylo hned rozebráno a na spoustu malých čtenářů se nedostalo. Během jeho nejslavnější éry se tisklo až 200 000 kusů! Všichni hlavní hrdinové vzešli z rukou výtvarníka Jaroslava Němečka, který Čtyřlístek ilustruje dodnes. A dodnes nás také baví!

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Čtyřlístek pro předškoláky
Čeština

Čtyřlístek pro předškoláky

0.0 0
149
Poslední kusy
Čeština

Čtyřlístek pro malé školáky

5.0 1
149
IHNED odesíláme
Čeština

Čtyřlístek jde do školky

0.0 0
149
Poslední kusy
Čeština

Čtyřlístek si hraje na školu

0.0 0
149
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Román „Kniha osudu“ íránská socioložky a psycholožky Parínúš Saníí, jež pracovala jako vedoucí výzkumného oddělení v Nejvyšší koordinační radě pro technické a odborné vzdělávání Ministerstva školství v Íránu, je v její rodné zemi zakázán. Proč? Protože podává reálný obraz íránské společnosti a přístupu zejména k ženské otázce v jeho surové podobě. Postavení žen v těchto končinách není zrovna ukázkové, to už víme, ale prozatím máme k dispozici velmi málo autentických výpovědí žen, kterých se to přímo týká.
Vincent King před třiceti lety zapříčinil smrt sedmileté dívenky. Po odpykání trestu se vrací do rodného města. Brzy dojde k tragické události a poté další. Kam je člověk ochoten zajít, aby ochránil své blízké? Co jsme schopni udělat z pomsty a co z lásky? Existuje dobro a zlo. To mezitím se nazývá život.
Léto je v plném proudu a je to rozhodně ten nejlepší čas na čtení. S námi vám žádné dobrodružství neuteče, mrkněte na novinky, které vycházejí v první polovině prázdnin.