AKČNÍ NABÍDKA DO KONCE ÚNORA: 3 trháky se slevou 40 %

DMT: molekula duše

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074382437
Zkoumání podstaty stavů blízkých smrti a mystických prožitků
Manufacturer: Dybbuk

Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do týdne.

Availability: IHNED odesíláme - poslední kusy
Show qty on stock
367 Kč
301 Kč
367 Kč
301 Kč
Annotation

DMT: molekula duše je podmanivou a dobro­družnou cestou zákulisím experimentálního výzkumu nejsilnějšího známého psychedelika. Při svých jedinečných studiích podal americký psychiatr Rick Strassman tuto látku šedesáti dobrovolníkům. Jako nezaujatý badatel lidské mysli podrobně popisuje výsledek experimentů, a znovu tak po dlouhé době potvrzuje myšlenku, že psychedelika mají určitý terapeutický potenciál.
DMT se už v našem těle nachází, je přirozeně uvolňováno epifýzou. Podle autora tento proces umožňuje vstoupení duše do těla, resp. vystoupení z něj, a stává se proto podstatou zážitků zrození a smrti. Vnějšně podané DMT vyvolává mystické a transcendentální zážitky i stavy blízké smrti, které téměř pro každého účastníka studie představovaly jednu z nejhlubších zkušeností v životě. Dozvídáme se o očekávání těch, kteří se rozhodli vkročit do fascinujících sfér své duše, a jaké nebezpečí je tam někdy čekalo.
Výzkum DMT, jako i jiných psychoaktivních látek, přispívá k povědomí o tom, že obýváme mnoharozměrný vesmír, mnohem komplexnější a zajímavější, než předpokládají vědecké teorie. Užití DMT umožňuje opustit „obvyklý program“ běžné reality a získat spolehlivý přístup k „jiným oblastem“, které nám mohou napovědět, kdo vlastně jsme a proč tu jsme. Pokud bychom dokázali tuto látku rozumně využívat, znamenalo by to pokrok a novou cestu ve zkoumání nejzáhadnějších částí lidské mysli a duše. Velmi objevná četba pro každého, kdo se zajímá o mysl, filozofii, podstatu skutečnosti a spiritualitu.

Products specifications
Podnázev Zkoumání podstaty stavů blízkých smrti a mystických prožitků
Druh sortimentu Kniha
Autor Rick Strassman
Překladatel Kateřina Amiourová
Značka Dybbuk
V prodeji od 21.05.2021
Rok vydání 2021
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 13.4 x 19.5 x 4.0 cm
Hmotnost 0.47 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 432
ISBN 978-80-7438-243-7
EAN 9788074382437
Interní kód 0359005
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny