Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Desátý případ Harryho Holea Policie vyjde začátkem dubna

Mnozí čtenáři se jistě už nemohou dočkat dalšího případu nekompromisního a podstivého detektiva Harryho Holea, jehož postavu stvořil úspěšný norský spisovatel Jo Nesbo.
Mnozí čtenáři se jistě už nemohou dočkat dalšího případu nekompromisního a podstivého detektiva Harryho Holea, jehož postavu stvořil úspěšný norský spisovatel Jo Nesbo. Poslední, desátý krimiromán z této série nazvaný Policie vydá nakladatelství Kniha Zlín na začátku dubna.

Policie patří mezi nejtemnější a nejnapínavější Nesboho knihy. Sériový vrah se toulá ulicemi Osla a pronásleduje své oběti. Čas od času vyláká nějakého policistu na místo, kde byl spáchán zločin, a tam ho nemilosrdně zabije. Způsobem, který s činem nějak souvisí.

Jaké ďábelské prostředky použil Jo Nesbo tentokrát, aby zmátl čtenáře při odhalování viníka? Nechte se překvapit!

Koncem června se pak můžete těšit na další román z pera Jo Nesboho - Krev na sněhu.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Policie (Harry Hole 10. díl)

Policie (Harry Hole 10. díl)

0.0 0
269
-18 %
221
Vyprodáno

Krev na sněhu

4.7 3
od 199
Like

Latest articles

Přežila. To je to nejdůležitější, to je to, k čemu se celou dobu upínala a pro co deset let přežívala v děsivém vězení. Ale opravdu se vězení navždy zbavila, nebo jen získala Zlatou klec?
Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.
Nastupovat, vyplouváme! Kam? Přece na Dinoostrov, místo, kde se zastavil čas a my můžeme pozorovat pravěké velikány na vlastní oči.