Deník malého poseroutky - Výlet za všechny peníze

Deníky malého poseroutky jsou vždycky zárukou pobavení pro celou rodinu a nejen pro děti. Výlet za všechny peníze není výjimkou. V deváté knize série Deník malého poseroutky se rodina Heffleyů rozhodne podniknout rodinný výlet a pořádně si společný čas užít.
Deník malého poseroutky - Výet za všechny peníze z nabídky KNIHCENTRUM.CZDeníky malého poseroutky jsou vždycky zárukou pobavení pro celou rodinu a nejen pro děti. Výlet za všechny peníze není výjimkou.
KNIHCENTRUM.CZ nabízí všechny díly série a také box s díly 1 - 8 za výhodnou cenu. Stačí si do vyhledávače zadat slova "deník malého poseroutky" a můžete začít vybírat.
 
V deváté knize série Deník malého poseroutky se rodina Heffleyů rozhodne podniknout rodinný výlet a pořádně si společný čas užít.

A – naštěstí pro čtenáře – jim to jde strašně špatně. Už od hotelu pro potápěče to už jde z kopce. Ať už se jedná o koupi prasete (neobracejte oči v sloup, ještě jste to nečetli, tak vůbec nevíte, jak skvělé může být mít jako mazlíčka prase….) nebo o napínavé situace, kdy rodinu Maleho poseroutky pronásleduje na silnici cizí auto.

Zažijete několik různých komických nehod nebo také neobvyklý zážitek v běhání s potřeštěným rackem. O záchodech na benzínce asi ani není třeba nic vyprávět - všichni si to umíte představit sami...
I když třeba nemáte ve zvyku smát se při čtení knihy nahlas, tak v případě Výletu za všechny peníze se prostě neubráníte… Například, když chce máma zabavit hračky nebo když se otec snaží stihnout konfereční hovor s důležitým klientem a vyřídit ho přímo před rodinou v autě.

Otec Heffley běžící přes hotelové parkoviště s kalhotami u kotníků je taky naprosto k sežrání.

Od začátku až do konce je Deník malého poseroutky Výlet za všechny peníze zábavná, směšná a skvělá kniha, kterou si budete s dětmi rádi číst.
Výlet za všechny peníze - objednávejte v KNIHCENTRUM.CZ
Jak by dopadl takový výlet ve vaší rodině? Představte si, že někdo u vás – stejně jako Gregova máma – vymyslí výlet jako překvapení, nikomu nic neřekne a postaví celou rodinu před hotovou věc…

Zjistíte sami, že dobrodružství může být nejen šokující, ale taky úžasná zkušenost, po které zvládnete mnohem více věcí, než dřív. To, nad čím jste dříve doslova vyšilovali, budete najednou považovat za docela snesitelné.

Výlet za všechny peníze je sbírkou katastrofálních zkušeností, které jsou vyprávěny s takovým humorem, že není nic divného, že je Malý poseroutka celosvětový fenomén.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Deník malého poseroutky Fakt smůla (8)
Čeština

Deník malého poseroutky Fakt smůla (8)

3.5 2
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Psí život (4)

5.0 1
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Páté kolo u vozu (7)

3.5 2
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Ponorková nemoc (6)

0.0 0
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Ošklivá pravda (5)

4.0 1
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Poslední kapka (3)

4.0 1
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Rodrick je king (2)

5.0 2
229 195
Vyprodáno
Čeština

Deník malého poseroutky Román v obrázkách (1)

4.0 4
229 195
Vyprodáno
Like

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.