Tohle musí vyfičet. Poslední kusy od 38 Kč!

UKONČENO - Nakupte od nakladatelství Čtyřlístek a získejte DVD

Právě teď můžete získat DVD - Čtyřlístek ve službách krále. Stačí nakoupit cokoliv od nakladatelství Čtyřlístek. Pospěšte si, akce trvá do rozdání zásob!

Máte rádi Myšpulína, Bobíka, Fifinku a Pinďu?

My ano, proto pro všechny fanoušky Čtyřlístku máme překvapení!


Pokud nakoupíte cokoliv od nakladatelství Čtyřlístek, získáte DVD - Čtyřlístek ve službách krále zcela ZDARMA!

Všechny tituly od nakladatelství Čtyřlístek naleznete ZDE.AKCE PLATÍ DO ROZDÁNÍ ZÁSOB.

Pro jednu vyexpedovanou objednávku dle pravidel marketingové akce a zároveň dle obchodních podmínek e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz, je možné získat pouze jeden dárek. Tato marketingová akce se nevztahuje na e-knihy a na objednávky, které budou expedovány až po marketingové akci.Pravidla a podmínky marketingové akce:
1.ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31781 (dále jen organizátor) organizuje v termínu od 2. 11. 2017 od 13:00 do rozdání zásob určeného počtu DVD - Čtyřlístek ve službách krále marketingovou akci pod názvem „Nakupte od nakladatelství Čtyřlístek a získejte DVD" (dále jen marketingová akce) a tímto stanoví pravidla a podmínky marketingové akce, které jsou k dispozici na této internetové stránce:
www.knihcentrum.cz/nakupte-od-nakladatelstvi-ctyrlistek-a-ziskejte-dvd

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE

2.1. Pokud v období od 2. listopadu 2017 od 13:00 do rozdání zásob určeného počtu DVD - Čtyřlístek ve službách krále nakoupí od nakladatelství Čtyřlístek v internetovém knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz, může dostat 1 ks DVD - Čtyřlístek ve službách krále (dále jen dárek). Pro jednu vyexpedovanou objednávku dle pravidel marketingové akce a zároveň dle obchodních podmínek e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz, je možné získat pouze jeden dárek. (Příklad: I když zákazník nakoupí více produktů od nakladatelství Čtyřlístek, které bude mít v jedné objednávce, náleží mu pouze 1 ks DVD)

2.2. Tato marketingová akce platí pro objednávky od B2C zákazníků, které budeme ihned expedovat v době marketingové akce, přičemž dárek musí být skladem a zároveň se marketingová akce vztahuje na objednávky s dodací adresou, která je na území České republiky.

2.3. Tato marketingová akce se nevztahuje na e-knihy a na objednávky, které budou expedovány až po marketingové akci.

2.4. Celkový počet dárků na marketingovou akci je 950 ks.

2.5. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za škody na majetku, na lidech, na věcech, dále za zdravotní újmy způsobené použitím dárku. Pokud zákazník bude mít poškozený dárek (nepůjde přehrát z důvodu nefunkčnosti dárku) má zákazník nárok na výměnu. V tomto případě musí kontaktovat zákaznický servis KNIHCENTRUM.CZ. Kontakty naleznete zde: www.knihcentrum.cz/kontakty.

2.6. Zákazník má nárok vrátit dárek, ale veškeré náklady spojené s vrácením dárku hradí daný zákazník. Pro vrácení dárků používejte adresu uvedenou v kontaktech na www.knihcentrum.cz/kontakty a na balík pod názvem firmy KNIHCENTRUM.CZ, s. r. o., napište "Vrácení DVD- Čtyřlístek ve službách krále". Neplatí v případě poškození dárku. Viz bod 2. 5.

2.7. Zákazník bere na vědomí, že www.KNIHCENTRUM.cz má na skladě určený počet dárků a marketingová akce platí do rozdání zásob dárků.

2.8. Tato marketingová akce běží zároveň s obchodními podmínkami www.KNIHCENTRUM.cz.

3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení marketingové akce.

3.2. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel, délku trvání, jakož i na zrušení marketingové akce jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

3.3. Organizátor má právo jednostranně vyřadit zákazníka a jeho objednávku z marketingové akce v případě podezření z porušení pravidel marketingové akce nebo použití neregulérních postupů. V případě vyloučení zákazníka z marketingové akce nemá takový zákazník právo na dárek, na úhradu nákladů, škody, které by mu mohly vzniknout.

3.4. Zákazníci vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání dárku nevzniká právní nárok, nelze jej vyměnit za peníze, dárek je neměnný a nevratný, ani není možné ho nahradit jiným dárkem a/nebo poukázkou a zároveň není určen k dalšímu prodeji. Při vrácení zakoupeného zboží, zákazník musí dárek vrátit.

3.5.Tyto podmínky nejsou závaznou nabídkou ani veřejnou nabídkou k uzavření smlouvy.

3.6. Organizátor nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě Internet a prohlašuje, že není odpovědný za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

3.7. Tato pravidla marketingové akce nabývají účinnost dnem jejich vyhlášení.

V Ostravě dne 2. 11. 2017
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Znamenité příběhy Čtyřlístku
Čeština

Znamenité příběhy Čtyřlístku

5.0 1
420 344
IHNED odesíláme
Čeština

Zábavné příběhy Čtyřlístku

5.0 1
420 344
IHNED odesíláme
Čeština

Proslulé příběhy Čtyřlístku

5.0 2
550 451
IHNED odesíláme
Čeština

Se Čtyřlístkem kolem světa

3.0 1
290 238
Vyprodáno
Čeština

Čtyřlístek a záhadná karta

3.0 1
250 237
POSLEDNÍ KUSY
Čeština

Čtyřlístek ve filmu

5.0 1
250 205
Vyprodáno
Like

Latest articles

V květnu jsme na veletrhu Svět knihy v Praze navštívili besedu s přírodovědcem a malířem Janem Dungelem, autorem knihy Jaguár v kocovině, která přináší poselství o kráse přírody a pestrosti života tropů Jižní Ameriky. Měli jsme tak možnost setkat se alespoň prostřednictvím vyprávění a povídání si autorem s divokými zvířaty i místními obyvateli a jejich kulturou. Besedu moderovala Renata Růžová z nakladatelství JOTA.
Moderátor Vladimír Kořen se pustil do nelehkého úkolu. Otevřít svůj vnitřní svět prostřednictvím knihy. Snad mu jeho manželka odpustí, protože Řeka zázraků je opravdu zázračná!
Jsou tady červnové knižní novinky. Nejvyšší čas doplnit zásoby čtení na léto.