Připravujeme

Dámský klub půlnočního plavání

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072605651
07.07.2023
Manufacturer: Prostor

Připravovaná novinka. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Availability: NOVINKA připravovaná
397 Kč
Annotation

Čerstvě ovdovělá Elizabeth O’Sheaová proklíná na hřbitově svého muže. Více než třicet let manželství si byla jistá, že zná Erika skrz na skrz. Až nyní zjistila svůj omyl: kvůli Erikovým utajeným dluhům jí hrozí, že na stará kolena přijde o střechu nad hlavou i přilehlou ordinaci. O generaci mladší Lucy na tom není o moc líp, i když z úplně jiných důvodů. Rozvod a roky dřiny v hektické nemocnici ji přivedly na pokraj sil. A stejně jako Elizabeth hledá východisko.
Dvě ženy v nesnázích svede dohromady Lucyina matka Jo, která se ochotně nechává vtáhnout do starostí ostatních. Ta jediná působí dojmem, že má život pod kontrolou. Důchod tráví v útulném domku ve společnosti koček a každý den, bez ohledu na počasí, se oddává stejnému rituálu – nočnímu plavání v chladném moři. V jeho náruči se může smát, plakat a odplavit své obavy. A myslet jen na to, co by mohla změnit k lepšímu. Do temnoty šeptá své přání, sen o daru pro Lucy a Elizabeth, který by jim ráda zanechala.
Dějištěm románu je vesnice v hrabství Mayo na západním pobřeží Irska, autorčin rodný kraj s divokou přírodou. Před našima očima vyvstávají zelené kopce a rašelinitá pole, cítíme pronikavou vůni oceánu, slyšíme vítr a neustálý křik racků a kolih poletujících nad vlnami.

Products specifications
Název v originále The Ladies' Midnight Swimming Club
Druh sortimentu Kniha
Autor Faith Hoganová
Značka Prostor
Vychází 07.07.2023
Rok vydání 2023
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 240
ISBN 978-80-7260-565-1
EAN 9788072605651
Interní kód 0422426
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy