Začít hrát
 

Cudná hříšnice

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788026909354
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
245 Kč
299 Kč
245 Kč
Annotation
Anna Reesová je nemanželská dcera známé kurtizány a vyrůstala v nevěstinci vyhledávaném příslušníky společenské smetánky. Své matce se však v ničem nepodobá. Je uzavřená a plachá a touží vymanit se z pochybného polosvěta plného bujarých večírků. Zlom v jejím životě nastane ve chvíli, kdy na schodech náhodou narazí na na rozjařeného lorda Danea, který ji okamžitě zaujme svým přitažlivým zjevem, šarmem a chlapeckou nespoutaností. Od toho okamžiku se jí honí hlavou neodbytná představa, že ji na cestě k novému, počestnému životu doprovází právě vikomt Maximilian Dane.

Mladý lord, který po letech spoutaných konvencemi odhodil všechna společenská pravidla za hlavu a nyní si užívá bezstarostného života, jí slíbí, že se s ní následující den sejde, protože mu okamžitě učarovala svou krásou. Zásahem osudu se však opět setkají až po čtyřech letech v panském sídle rodiny Haverstonových na venkově, kam Anna odjela vyhledat své nevlastní sourozence a získat nějaké peníze po zemřelém otci, který byl – jak se opožděně dozvěděla – příslušníkem významného šlechtického rodu. Anně se mladý vikomt stále líbí – stejně jako ona jemu – ale bojí se, že její nelegitimní původ znamená v jejich případném vztahu nepřekonatelnou překážku. Maximilian se jí však nemíní vzdát, a navíc ji chce přesvědčit, že život přináší spoustu potěšení, která by si člověk neměl odpírat.

Products specifications
Název v originále Practically Wicked
Druh sortimentu Kniha
Autor Alissa Johnson
Překladatel Ludmila Havlíková
Značka BARONET
V prodeji od 19.09.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.3 x 20.3 x 3.4 cm
Hmotnost 0.41 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 368
Edice Haverston Family
ISBN 978-80-269-0935-4
EAN 9788026909354
Interní kód 0273447
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Reviews (2)
Ceny dopravy