Začít hrát
 

Čtyři draci

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788076511088
Pročištění meridiánů a probuzení páteře v nej-kungu
Manufacturer: Fontána

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
458 Kč
376 Kč
458 Kč
376 Kč
Annotation

"Čtyři draci uzavírají trilogii titulů o taoistickém nej-kungu psaných srozumitelným jazykem a vysvětlujících metodiku, která se osvědčila na kurzech Damo Mitchella v Evropě, USA a Asii. Damův strukturovaný přístup k fyzickému zdraví a energetické očistě propojuje současnou generaci studentů s energetickou sférou a připravuje je na to další, co taoistická umění nabízejí – nej-tan." - Steve Galloway, praktikující učitel nej-kungu a majitel www-taiji-online.co.uk.

Damo Mitchell popisuje (s podrobným návodem a fotografiemi) čtyři krátké sestavy Dračího tao-jinu – Probouzející se, Plavající, Vznášející se a Opilý drak – určené k práci s jemnými energie­mi páteře a vyvedení patogenních energií z těla, a to v kontextu širší rozpravy o tao-jinu.

Ústředním tématem knihy je koncept páteře a jejího probuzení, a dále stagnace a proudění čchi. Probírají se zde i styly dýchání a otevření kloubů. Autor se zabývá důležitými rozdíly mezi čchi-kungem a tao-jinem, teorií, historií a vývojem tao-jinových cvičení, i vztahem mezi teorií čínské medicíny a tao-jinovými cviky.

„Damo Mitchell brilantně, s lehkostí, srozumitelně a s vítaným smyslem pro humor předkládá starobylé taoistické principy a učení čchi-kungu, tao-jinu a nej-tanu.“ - Barbara Abramsová, licencovaná akupunkturistka, která učí na Marylandské univerzitě integrativního zdraví

Products specifications
Podnázev Pročištění meridiánů a probuzení páteře v nej-kungu
Druh sortimentu Kniha
Autor Damo Mitchell
Značka Fontána
V prodeji od 06.12.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.7 x 20.6 x 2.3 cm
Hmotnost 0.33 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN 978-80-7651-108-8
EAN 9788076511088
Interní kód 0399377
Produktový manažer Věra Klíšová (vera.klisova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny