Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Člověk a jeho svět pro 4. ročník základní školy

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788073581435
Pracovní sešit
Manufacturer: didaktis

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
129 Kč
116 Kč
129 Kč
116 Kč
Annotation
  • Ke každé kapitole v učebnici náleží většinou jeden nebo dva pracovní listy v pracovním sešitě. Každý celek je pak uzavřen opakovací dvojstranou, která má charakter testů a rekapituluje poznatky celku. V pracovním sešitě je zařazeno také sebehodnocení, kde mají děti možnost zhodnotit, jak se jim podařilo učivo zvládnout.
  • V úvodu každého pracovního listu je zařazen článek s dalšími zajímavými informacemi ke kapitole. V článku vždy chybějí tři slova, která děti získají vyřešením tří úkolů v pracovním listu. Každý pracovní list obsahuje tři různorodé úkoly. První úkol je zaměřen na vyhledávání poznatků a informací v učebnici. Ve druhém a třetím úkolu si děti uvědomí, jak spolu věci souvisejí, a zjistí, že řadu věcí dokážou sami odvodit na základě znalostí z předchozích kapitol. Na konci pracovního listu jsou jedna nebo dvě otázky, na které jsou děti schopny odpovědět díky tomu, že již mnoho věcí znají, případně dohledávají odpovědi v encyklopediích nebo na internetu.
  • V celku Regiony tvoří základ pracovních listů prázdné tabulky, rámečky na fotografie a mapky. Děti vyplňují stránky podle předlohy v učebnici. Potřebné údaje, fotografie a mapky dohledávají pro svůj vlastní region.
  • Učebnicová sada podporuje práci s mapou. Aby děti měly mapu České republiky stále po ruce, je umístěna na zadní straně obálky pracovního sešitu.
  • S doložkou MŠMT
Products specifications
Podnázev Pracovní sešit
Druh sortimentu Kniha
Autor P. Hublová, Mgr. Martina Kalovská, R. Komaňská, Š. Laštovková, M. Maňáková, Dalibor Navrátil, Mgr. Erna Pfeiferová, Pavol Tarábek
Značka didaktis
V prodeji od 11.04.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 21.7 x 30.0 x 0.5 cm
Hmotnost 0.24 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 84
ISBN 978-80-7358-143-5
EAN 9788073581435
Interní kód 0203927
Produktový manažer Věra Klíšová (vera.klisova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny