Začít hrát
 
Akce

Čistý

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788074625541
Trilogie Čistý
Kritikou oceňovaná autorka bestsellerů, píše také pod pseudonymy Bridget Asherová a N. E. Bode. ....show author's CV
Manufacturer: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
378 Kč
310 Kč
378 Kč
310 Kč
Annotation

Pressia si toho z Explozí ani ze života Předtím moc nepamatuje. Přespává ukrytá ve skříňce v ruinách starého holičství, kde žije se svým dědečkem, a myslí na to všechno, co je pro ni nenávratně ztraceno – jak ze světa zábavních parků, kin, narozeninových oslav, tatínků a maminek zbyl jen popel a prach, jizvy, trvalé popáleniny a zdeformovaná lidská těla. Jenže teď, když dospěla do věku, kdy se musí všichni hlásit k milici, kde z nich buď vycvičí vojáky, nebo je, jsou-li příliš postižení a slabí, využijí jako živé cíle, už Pressia nemůže dál předstírat, že je malé dítě. A rozhodne se pro útěk.

Existují ovšem i takoví, kteří apokalypsu přečkali bez postižení. Čistí. Přežívají v bezpečném úkrytu za zdmi Dómu, který chrání jejich zdravá, uměle zdokonalovaná těla. Jenže Partridge, jehož otec je jedním z nejvlivnějších lidí v Dómu, si připadá izolovaný a osamělý. Jiný. I jeho trápí pocit ztráty – možná proto, že se jeho rodina rozpadla, otec je emocionálně odtažitý, bratr spáchal sebevraždu a matce se do tohoto útočiště vůbec dostat nepodařilo. Nebo za to snad může jeho klaustrofobie: pocit, že tenhle Dóm se stává kolébkou mimořádně bezohledného režimu. Takže když z jedné nechtěně prohozené poznámky vyvodí, že jeho matka možná stále ještě žije, rozhodne se Partridge dát svůj život v sázku a uprchnout z Dómu, aby ji našel.

Products specifications
Podnázev Trilogie Čistý
Název v originále Pure
Druh sortimentu Kniha
Autor Juliana Baggottová
Překladatel Naďa Funioková
Značka JOTA
V prodeji od 25.06.2014
Rok vydání 2014
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.5 x 20.8 x 3.3 cm
Hmotnost 0.52 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 528
ISBN 978-80-7462-554-1
EAN 9788074625541
Interní kód 0165110
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Reviews (1)
Ceny dopravy