Připravujeme

Bosna a Hercegovina

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788076890572
Turistický průvodce
18.01.2023
Manufacturer: JOTA

Připravovaná novinka. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Availability: NOVINKA připravovaná
299 Kč
Label

Turistický průvodce po Bosně a Hercegovině, perle Balkánu

Bosna a Hercegovina je ideální destinací pro aktivní cestovatele. Milovníci historie a kultury mohou navštívit hlavní město Sarajevo s tradičnější osmanskou čtvrtí, rušným nočním životem a festivaly, zatímco v Trebinje a Banja Luce lze obdivovat pozoruhodnou architekturu, ochutnat skvělé víno a poznat množství dalších zajímavostí. Těm, kdo mají rádi přírodu, přináší Bosna a Hercegovina rozmanitou krajinu s působivými vodopády, lyžařskými středisky olympijské úrovně a jednou z nejzajímavějších turistických tras Evropy, kterou je slavná Via Dinarica.

Poznejte orientální staré město Mostaru a Stari most, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Navštivte Međugorje, druhé největší katolické poutní místo na světě. Projděte si jeden z posledních pralesů v Evropě v národním parku Sutjeska. Vraťte se v čase při návštěvě středověké vesnice Lukomir. Vydejte se na raftu do zpěněných vod řeky Uny.

Již šesté vydání průvodce po Bosně a Hercegovině z nakladatelství Bradt je dosud nejobsáhlejším pojednáním, které zahrnuje vše od historie a kultury až po ubytování a restaurace. Je nepostradatelným společníkem pro všechny, kdo chtějí poznat každý kout této podmanivé země.

Z prestižní britské řady Bradt.

Products specifications
Podnázev Turistický průvodce
Název v originále Bosnia & Herzegovina
Druh sortimentu Mapa knižní
Autor Tim Clancy
Překladatel Radomír Beneš
Značka JOTA
Vychází 18.01.2023
Rok vydání 2023
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN 978-80-7689-057-2
EAN 9788076890572
Interní kód 0391815
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@pemic.cz)
Shipping returns