Bohatý táta chudý táta

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788072058228
Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne
Manufacturer: Pragma

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
248 Kč
223 Kč
248 Kč
223 Kč
Annotation
Bohatý táta, chudý táta je jedinečný návod jak získat finanční nezávislost. Vynikající podnět k přemýšlení poskytují Robert T. Kiyosaki a Sharon L. Lechter.
Robert Kiyosaki ve své knize razí základní myšlenku, že bohatým se může stát úplně každý člověk. Není to otázka příležitostí, ale odhodlání změnit svůj přístup. Podle autora nejsou důležité počáteční investice v penězích, naopak je nutné zaměřit se na přípravu své budoucnosti. Především je nutné změnit svůj zaběhnutý způsob myšlení.
To, co odlišuje bohaté a chudé, je způsob myšlení. Chudí lidé budou po celý život tvrdě pracovat, a přesto budou mít neustále problémy s penězi. Aplikuje se běžný „pasivní přístup“, to znamená vystudovat školu a najít si co nejlepší zaměstnání. To je podle Kiyosakiho překonaná záležitost minulých generací, dnes je doba jiná. Doporučuje přístup, kterému říká „aktivní“ a staví jej do protikladu k původnímu pasivnímu.
Aktivní přístup znamená vyhledávání nových příležitostí a jejich co nejefektivnější využívání. A také naučit se odhadnout a přijmout určitou míru rizika. Tento způsob jak zbohatnout není laciný pouťový trik, jedná o skutečně usilovnou a namáhavou práci. Nejhorší je překonat předsudky a strach z neúspěchu.
Jako ilustraci používá dva typy mužů, kteří jej ovlivnili. Svého otce a podnikatele, jenž  Kiyosakiho od dětství zasvěcoval do tajemství podnikání.
Products specifications
Podnázev Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne
Název v originále Rich Dad Poor Dad
Druh sortimentu Kniha
Autor Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Značka Pragma
V prodeji od 03.04.2002
Rok vydání 2001
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.8 x 22.3 x 2.6 cm
Hmotnost 0.37 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 214
Poslední dotisk 03/2008
ISBN 80-7205-822-3
EAN 9788072058228
Interní kód 0029666
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy