Začít hrát
 
Akce

Bizarní hry na lásku

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072298365
Smetiště zvané seznamka
Manufacturer: PETRKLÍČ

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
219 Kč
39 Kč
219 Kč
39 Kč
Annotation

Autorka strávila na internetových seznamkách více jak deset let a díky nim prožila mnoho vztahů, které byly bizarní, zajímavé, nebo prostě jen směšné. Všechny příběhy v knize jsou autentické, jak jen to bylo možné. Všichni víme, že seznamky jsou fenoménem doby. Ať už se na ně nadává, nebo se opěvují, internetové seznamky si získaly velkou pozornost mnoha z nás. Zkušenosti má však každý rozdílné, neboť je to otázka velkého štěstí a trpělivosti. Mohou samozřejmě vzniknout při troše štěstí i pěkné a trvalé vztahy. Ale je možné tímto způsobem získat opravdovou Lásku?

Kniha ukazuje, že skrze své životní příběhy autorka došla k tisíckrát omílané pravdě, že všechno máme v sobě. V okamžiku, kdy přestaneme hledat viníka za svoje neúspěchy, pak nám naše vlastní příběhy a zážitky mohou posloužit k většímu poznání sama sebe.

Když se jde na první schůzku prostřednictvím seznamky, přirozeně se vytvoří hodnoticí proces. Měří se, váží, počítá a posuzuje, jestli tenhle protějšek je, nebo není dost dobrý. Takže ať se snažíte sebevíc, vždy je to tak trochu jako „pracovní pohovor.“ Ale když dotyčného láska překvapí, ego nemá šanci rychle reagovat a dotyčný má čas otevřít své srdce. A ať už to bude jen na chvilku nebo na zbytek života, takový vztah má větší hodnotu a hloubku. A to je to, o co jde při navazování kontaktů. Kniha od samého začátku čtenáře překvapuje a udržuje v napětí.

Products specifications
Podnázev Smetiště zvané seznamka
Druh sortimentu Kniha
Autor Lucie Polenská
Značka PETRKLÍČ
V prodeji od 13.10.2021
Rok vydání 2021
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.4 x 20.6 x 1.0 cm
Hmotnost 0.17 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 112
ISBN 978-80-7229-836-5
EAN 9788072298365
Interní kód 0367217
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Reviews (1)
Ceny dopravy