Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Bílý žár

Bílý žár to je příběh o pozadí úspěchu jednoho muže, který si v malém městečku založil továrnu a uspěl. Stala se jeho životem, který žil v prostředí Destiny, malého hnízda v Louisianě.
kniha Bílý žár - skladem v KNIHCENTRUM.CZ

Bílý žár to je příběh o pozadí úspěchu jednoho muže, který si v malém městečku založil továrnu a uspěl. Stala se jeho životem, který žil v prostředí Destiny, malého hnízda v Louisianě.

Na tomto muži všechno tak nějak nefér, nečisté, neprůhledné. Jeho způsoby nejsou zrovna poctivé. Je zvyklý manipulovat všemi v práci i v okolí. A právě to vyštvalo jeho dceru Sayre, aby se odstěhovala až do San Francisca, aby byla od něj co nejdál.

Domů se vrátila až po deseti letech. Poprvé. Přijela na pohřeb svého mladšího bratra Dannyho. Stanovisko police znělo: sebevražda. Sayre je rozhodnuta vypadnout ihned po pohřbu a už se nikdy nevrátit. Její plány zkříží policie, která sdělí příbuzným, že Dannyho smrt byla vražda. Sayre chce odpovědi a čím více pátrá do hloubky, tím víc nejasností nachází. Rozhodne se zůstat, dokud Dannyho smrt neobjasní.

Postupně si uvědomuje, že nepřítele bude muset hledat uvnitř své vlastní rodiny. Navíc je tu jeden muž, který ji přes počáteční antipatii poskytl pomoc a něco zajiskřilo. Vztah mezi nimi se stále prohlubuje a je čím dál vášnivější.

Prostě počítejte s tím, že od románu Bílý žár neodejdete, dokud nedočtete…

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Krev na sněhu
Čeština

Krev na sněhu

4.7 3
od 199

Netopýr (Harry Hole 1. díl)

0.0 0
369
-18 %
303
Vyprodáno
Like

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Přežila. To je to nejdůležitější, to je to, k čemu se celou dobu upínala a pro co deset let přežívala v děsivém vězení. Ale opravdu se vězení navždy zbavila, nebo jen získala Zlatou klec?
Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.