Speciální kávová edice. Vyberte si z různých motivů.

Bez pravidel

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788026905028
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
349 Kč
286 Kč
349 Kč
286 Kč
Annotation

Charlotte "Charlie" Silverová je talentovaná tenistka a ve všech ohledech slušná dívka, kterou přivedl k bílému sportu a poté i na špičku mezi juniory její otec, bývalý profesionální tenista. Po prohře ve Wimbledonu a nepříjemném zranění se Charlie rozhodne přejít k novému trenérovi. Rázem se stává hvězdou kurtů a její jméno se pravidelně objevuje na předních místech sportovních stránek novin.

Smlouva s živoucí legendou Toddem Feltnerem však připomíná smlouvu s ďáblem. Todd až dosud tvrdě trénoval výhradně muže a podle toho také přistupuje ke své nové svěřenkyni. Je odhodlaný změnit její image hodné dívky - na kurtu i v soukromí - a vychovat z ní nemilosrdný a bezohledný postrach soupeřek - princeznu bojovnici. Ke splnění svých záměrů neváhá využít ani Charliina nezávazného románku s pohledným vrcholovým tenistou, Španělem Marcem Vallejem. Charlie i Marco svůj vztah zatím tají, ale je jen otázkou času, kdy se ho chopí bulvární plátky a naservírují ho veřejnosti se všemi šťavnatými podrobnostmi.

Charliin vzestup na tenisový trůn je tak provázen stále větším zájmem veřejnosti o její soukromí a hrdinka románu za to platí příliš velkou cenu - ztrácí sama sebe a řeší otázku, jak daleko lze zajít v cestě na vrchol a co může člověk obětovat v prostředí, kde nikdo nehraje podle pravidel?

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Lauren Weisbergerová
Překladatel Tomáš Havlík
Překladatel Ludmila Havlíková
Značka BARONET
V prodeji od 26.10.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.0 x 20.6 x 2.5 cm
Hmotnost 0.45 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 400
ISBN 978-80-269-0502-8
EAN 9788026905028
Interní kód 0206071
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy