Začít hrát
 

Bez frází (3. díl)

Série: Bez frází
Polotuhá flexo
EAN:9788027083428
Životní příběhy sportovců jejich vlastními slovy
Manufacturer: BF Media s.r.o.

Na skladě máme poslední kusy. Expedujeme nejpozději třetí pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme - POSLEDNÍ KUSY
Show qty on stock
599 Kč
491 Kč
599 Kč
491 Kč
Annotation

Další porce inspirace od sportovních osobností. Třetí kniha Bez frází přináší jako exkluzivní titulní příběh vyprávění fotbalové legendy Petra Čecha. Někdejší nejlepší brankář světa nechává nahlédnout do svého maximalistického uvažování, přibližuje svůj přístup k řešení zadaných úkolů a vysvětluje, proč nemá rád přezdívku Mr. Perfect i proč mu nevadí být jiný než ostatní.

Bez frází je prostor, kde sportovci předávají své životní zkušenosti pomocí příběhů vyprávěných jejich vlastními slovy. Sami se nemusíte zrovna pokoušet o vrcholovou kariéru, tyto příběhy se především dotýkají samotné cesty životem, jedno v jakých kulisách. Sport je ovšem nekonečná zásobárna inspirace a i ti nejúspěšnější kdysi stáli na úplném začátku a museli si odpovědět, jak dál. A protože i oni jsou lidé se všedními starostmi.

V knize si přečtete i příběhy (a jejich dovětky mapující, co se s jednotlivými osobnostmi dělo od vydání příběhu na webu Bez frází) těchto sportovců: Michal Broš, Petr Hubáček, Michal Jordán, Pavel Kašný, Joel Kayamba, Petr Korbel, Libor Kozák, Rudolf Kraj, Tereza Martincová, Jan Morávek, Michal Navrátil, Karel Nocar, Pavel Patera, Eva Samková, Martin Semerád, Vojtěch Sommer, Roman Staša, Radomír Šimůnek, Lubor Tesař, Tomáš Vaclík. I tentokrát všechny s nezaměnitelným citem zachytila fotografka Jana Mensatorová, tvůrkyně vizuální identity Bez frází.

Products specifications
Podnázev Životní příběhy sportovců jejich vlastními slovy
Druh sortimentu Kniha
Autor František Prachař, František Suchan
Značka BF Media s.r.o.
V prodeji od 01.11.2020
Rok vydání 2020
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 16.5 x 24.1 x 3.0 cm
Hmotnost 0.88 kg
Vazba Polotuhá flexo
Počet stran 480
Edice Bez frází
ISBN 978-80-270-8342-8
EAN 9788027083428
Interní kód 0344129
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny