Začít hrát
 
Akce

AudioCD

Barvy

CD
EAN:099925653521
Manufacturer: Supraphon

Na skladě máme poslední kusy. Expedujeme nejpozději třetí pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme - POSLEDNÍ KUSY
Show qty on stock
415 Kč
309 Kč
415 Kč
309 Kč
Annotation

Marta Jandová poprvé sólově – překvapivý albový debut roku!

Marta Jandová vydává své první sólové album Barvy. A nebude to jen tak! Marta má výrazné rodinné hudební zázemí a patří u nás mezi velmi populární zpěvačky. O to víc je překvapivé, že na její debutové album si domácí fanoušci museli počkat tak dlouho. A zatímco s německou skupinou Die Happy vydala v evropském měřítku vícero úspěšných nahrávek a spolupracovala s řadou významných zahraničních i domácích interpretů, sólovka přichází až letos.


Marta je většinovou spoluautorkou písní a s jedinou výjimkou pak i výhradní textařkou celého repertoáru. Výjimkou je bonusová písnička Školíš mě od Marka Ztraceného. Videoklip k ní byl zveřejněn v loňském roce a počet zhlédnutí na YouTube se vyšplhal již na úžasných 1,5 milionu.  Základ alba vznikal ve studiu Propast s producentem Lukášem Pavlíkem a s doprovodnou kapelou Marty Jandové. Tu tvoří kytarista Ondřej Pátek, basista Dalibor Mucha a klávesista Jan Zlatuška, bicí pak nahrál sám producent Lukáš Pavlík, jenž tento post aktuálně zastává ve skupině Chinaski. Finální mix následně provedl v Německu Udo Rinklin, který spolupracoval i s Die Happy a s dalšími úspěšnými interprety převážně z německy hovořících zemí. B

arvy představují Martu Jandovou v poprockové poloze, která je jejímu srdci nejblíže. Na albu najdeme výrazné hitové písničky jako Černá i bílá, Milovat, Křídla či úvodní Cesta kolem světa nebo naopak emotivní balady Barvy, Zůstaň tu se mnou a další. Specialitou je pak závěrečná rocková kompozice Strach, kde se Marta hudebně vyznává svému oblíbenému zpěvákovi Chrisi Cornellovi.


Skvělá zpěvačka, chytré písničky a poctivá poprocková muzika – to je kombinace, která hodlá zahýbat domácí hudební scénou.

Products specifications
Druh sortimentu CD
Interpret Marta Jandová
Značka Supraphon
V prodeji od 30.10.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 12.7 x 14.1 x 0.8 cm
Hmotnost 0.07 kg
Vazba CD
EAN 099925653521
Interní kód 0285404
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Shipping returns
Vývoj ceny