Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ KNIHOHRANÍ: hádejte knihy, využijte speciální slevy a vyhrajte luxusní ceny

Balada o ptácích a hadech – vítejte zpět ve světě Hunger Games

Ambice ho ženou kupředu. Soupeření ho udržuje ve střehu. Ale za moc se platí a cena je vysoká. Hunger Games jsou zpět!
Pojďte se vrátit do světa Hunger Games do doby, kdy se chystají desáté Hladové hry v nové knize Suzanne Collins Balada o ptácích a hadech.

Balada o ptácích a hadech - KNIHCENTRUM.CZPoznejte minulost Coriolanuse Snowa! Nikdy to neměl jednoduché. Pochází ze vznešené rodiny, jeho otec byl válečný hrdina a babička každý den zpívá hymnu Capitolu. On a jeho bratranec Tygris jsou oba sirotci a od války přišli téměř o všechen majetek. S příchodem desátých Hunger Games se nabídne studentům možnost pracovat jako trenéři s tím, že vítěz získá možnost studovat na elitní univerzitě. Coriolanus se rozhodne šanci využít, bohužel dostane za úkol trénovat největšího outsidera, splátkyni z Dvanáctého kraje. Tenhle úkol vnímá jako ponížení, navíc má mizivou šanci na výhru. Ale jak se postupně začne s hudebnicí Lucy Gray poznávat, změní ho to a bude se muset rozhodnout, jestli jde o to řídit se pravidly, nebo jde hlavně o přežití.

Balada o ptácích a hadech vyjde 21. září, ale už teď si ji můžete objednat v našem předprodeji. Knihu vám odešleme ihned po naskladnění.

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Balada o ptácích a hadech
Čeština
Čeština

Hunger Games Vražedná pomsta (2. díl)

0.0 0
349 286
Vyprodáno
Like

Latest articles

„Musí nám být jasné, že v německých dějinách byly Čechy a Morava srdcem Říše, srdcem, které bylo v příznivých dobách vždy pevností němectví, citadelou Evropy.“ – citace z knihy, str. 37 –
Pojďte se s námi podívat, jaké společenské hry měly u našich zákazníků největší úspěch. 💯
Ve čtvrtek 7. prosince zavítal do Ostravy Roman Vaněk, kde představil na besedě v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz svou nejnovější kuchařku Sváteční.
--> -->