Adventní kalendář plný exkluzivních slev a odměn

Adventní čas je tu. Pojďte si ho s námi zpříjemnit! Každý den od 1. prosince až do Štědrého dne na vás čeká exkluzivní sleva nebo odměna. Nezapomeňte otevřít nové okénko každý den, ať vám neuteče žádná odměna.
Otevřete okénko s aktuálním prosincovým dnem a odhalte, co jsme si pro vás připravili na tento den.

  
  
  
  
  
  
  
  


Tato akce platí pouze pro e-shop v období 1.–24. 12. 2023 a nevztahuje se na kamenné prodejny KNIHCENTRUM.cz.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment
Comments
11/30/2023 10:26 PM
Super!

Latest articles

Briana, Markéta, Tamara a Přemysl. Všem je přes padesát a všichni touží po lásce. Aniž by o sobě věděli, přihlásí se do seznamky pro starší ročníky. Ženy hledají lásku, Přemysl si chce dokázat, že ještě nepatří do starého železa. Inu, i tady platí, že upřímnost se vyplatí. A pokud ne, následky na sebe nenechají čekat.
Román britské spisovatelky Lindy Greenové je sondou do života lidí, kteří se potýkají s nelehkými životními osudy. Jediný okamžik dá vzniknout přátelství desetiletého kluka a téměř šedesátileté ženy.
ČESKÝ BESTSELLER během svého 25. ročníku ocenil nejúspěšnější tituly, které se v roce 2023 zařadily mezi nejprodávanější v rámci sítě knihkupectví a e-shopu KNIHCENTRUM.cz a audioknihy prodávané prostřednictvím služeb Audiotéka. Slavnostní vyhlášení proběhlo v pátek 1. března v ostravském Domě knihy KNIHCENTRUM.cz.