Abeceda mzdové účetní 2018

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
669 Kč
549 Kč
669 Kč
549 Kč
Annotation

Zcela jedinečná a nepostradatelná pomůcka všech mzdových účetních, o jejíž oblibě svědčí již 28. vydání. Je naprosto ojedinělá svým rozsahem a způsobem zpracování.

Mzdové účetnictví od A do Z, prakticky a v příkladech
Srozumitelný výklad zpracovaný špičkovým týmem autorů je v publikaci Abeceda mzdové účetní doplněn desítkami praktických příkladů, vzory dokumentů, formuláři s ukázkou správného vyplnění a v neposlední řadě také odkazy na příslušná zákonná ustanovení, které nenarušují samotný výklad, ale jsou pro lepší přehlednost umístěny po stranách textu.

Zásadní změny pro rok 2018
Do vydání pro rok 2018 budou zahrnuty mimo jiné změny, které od května 2018 přinese nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR), dílčí změny po novelách zákoníku práce, změny v odměňování ve veřejných službách a správě a nové výpočty náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti a srážek ze mzdy. Rozsáhlou změnou prošla i oblast pracovnělékařských služeb. V oblasti daní z příjmů bude pozornost věnována novému samostatnému základu daně pro srážkovou daň, zvýšení daňového zvýhodnění, změnám v uplatnění průkazu ZTP/P a invalidních důchodů nebo novým náležitostem průkazu při uplatnění školkovného a pojistného na penzijní připojištění.

Seznamte se se změnami i v nemocenském pojištění a dalších oblastech
Během roku 2018 nabudou účinnosti i velké změny v oblasti nemocenského pojištění – změna procentních sazeb při dlouhodobé nemoci, stanovení rozhodného období či pravděpodobného příjmu, nová dávka nemocenského pojištění – otcovská poporodní péče, jejíž dobu je zaměstnavatel povinen evidovat, či změna čekací doby pro nárok na nemocenské a PPM u zaměstnání malého rozsahu a dohody o provedení práce. K dalším změnám dochází i v oblasti zdravotního a sociálního pojištění či ve vztahu zaměstnavatele k Úřadu práce.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor JUDr. Zdeňka Leiblová, Věra Příhodová, Bořivoj Šubrt, Ing. Kateřina Běhunčíková, Antonín Daněk, Jana Dorčáková, Ing. Zdenka Krajčíková, JUDr. Dana Lukešová, Martin Mikyska, Helena Přikrylová, Ing. Alena Skoumalová
Značka ANAG
V prodeji od 30.01.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 28. vydání
Rozměry 20.0 x 23.0 x 5.0 cm
Hmotnost 0.95 kg
Vazba Spirálová, kroužková
Počet stran 632
Edice práce, mzdy, pojištění
ISBN 978-80-7554-117-8
EAN 9788075541178
Interní kód 0255148
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy