Začít hrát
 
Akce

A přece nezemřeš

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074613395
Manufacturer: BB ART

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
149 Kč
122 Kč
149 Kč
122 Kč
Annotation

A přece nezemřeš je napínavý příběh Lee Childa, v němž v hlavní roli vystupuje svérázný Jack Reacher.

Když před vámi upadne mladá žena, která nese hromadu šatů z čistírny a všechno se jí rozletí po ulici, jistě se neotočíte a nepůjdete pryč. Jack Reacher to považoval za nehodu a nešťastnou událost a přispěchal ženě na pomoc. Otázka, do jaké míry to byla náhoda, mu bleskla hlavou, když o několik chvil později spolu s onou ženou seděl v dodávce a oba měli na rukou pouta. Neznámí muži, neznámá dodávka a odvážejí je neznámo kam. Pak věřte na náhody...takto začíná skvělý Lee Childův thriller A přece nezemřeš.

Z mladé ženy, která sedí vedle něj s pouty, se vyklube agetka FBI. Náhodou je také dcerou náčelníka generálního štábu americké armády a neteří prezidenta Spojených Států. Že by konec náhodám? Ani zdaleka. O tom, čí je příbuzná, únosci moc dobře ví. Právě proto, že je neteří prezidenta, si ji vybral jako vhodné rukojmí předák neonacistické militantní organizace a pečlivě naplánoval únos. Kromě jaderné střely, kterou již získal, má na americkou vládu celou řadu požadavků. Jenže nepočítali s Jackem.

Čirou náhodou je Jack Reacher bývalý důstojník vojenské policie, který získal spoustu medailí za hrdinství a udatnost. Je to muž, který zabíjí, aniž by mu spadl popel z cigarety, je jeden z nejlepších střelců, které Amerika kdy měla. Nikdo z únosců a ani jejich velitel o identitě druhého z rukojmí nemá tušení. A až se to dozví, bude příliš pozdě. Jack Reacher se rozhodl zasáhnout a celou situaci vyřešit.

Objednejte si brožované vydání bestselleru A přece nezemřeš za skvělou cenu!

Products specifications
Název v originále Die Trying
Druh sortimentu Kniha
Autor Lee Child
Značka BB ART
V prodeji od 29.05.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.2 x 20.5 x 2.5 cm
Hmotnost 0.35 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 336
ISBN 978-80-7461-339-5
EAN 9788074613395
Interní kód 0139605
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy