Vynikněte!

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788087981153
47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou
Manufacturer: MotivPress

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
249 Kč
212 Kč
249 Kč
212 Kč
Annotation

Vynikající společnosti dennodenně podnikají kroky a prosazují standardy, aby si udržely zákazníky, zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst. Všichni v těchto společnostech se drží hodnot a konají kroky, ať už individuálně či kolektivně, které nejsou vždy lehké ani zřejmé, ale zato nepřekonatelně účinné.

John Miller nám v této moudré a přístupně napsané knize díky své oddanosti zásadám osobní odpovědnosti a na základě silných a pravdivých příběhů těch nejlepších společností předkládá zásady a způsoby chování, které tyto společnosti odlišují od průměrných, a nabízí čtenářům cestu, jak tyto principy uplatnit v jejich vlastní práci.

Díky trefným a vždy stejně podnětným příspěvkům je kniha Vynikněte! současně příručkou, rádcem i zdrojem inspirace. Je plná praktických nápadů, které jednotlivci i týmy od zasedacích místností až po sklad mohou a měli by využívat každý den a pomoci tak vytvořit uznávanou společnost, se kterou budou spokojení jak zákazníci, tak akcionáři.

John G. Miller je absolventem Cornellovy univerzity a zakladatelem poradenské společnosti QBQ. Pracoval se stovkami firem z žebříčku Fortune 500, vládních i nevládních organizací a s tisícovkami lidí, kterým pomáhal udělat z osobní odpovědnosti klíčovou dovednost, a tím vyniknout nad ostatními. John Miller, známý z americké celostátní televize a rádia, je autorem bestsellerů OSO! Opravdu správná otázka a Flipping the Switch: Five Keys to Success at Work and in Life (Otočte vypínačem! 5 klíčů k úspěchu v práci i životě). S manželkou Karen a sedmi dětmi žije v Denveru.

Products specifications
Podnázev 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou
Druh sortimentu Kniha
Autor John G. Miller
Překladatel Johana Ringelová
Značka MotivPress
V prodeji od 06.12.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.1 x 20.2 x 1.1 cm
Hmotnost 0.24 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 200
ISBN 978-80-87981-15-3
EAN 9788087981153
Interní kód 0217555
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy