Čtení pro slečny: 2 + 1 ZDARMA na Lenčiny katastrofy

Stezka Českem

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788076890305
...může jít každý! První oficiální přechod po hranicích republiky
Manufacturer: JOTA

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
498 Kč
408 Kč
498 Kč
408 Kč
Annotation

...může jít každý! První oficiální přechod po hranicích republiky.

Stezka Českem, to je první oficiální přechod po hranicích republiky tvořící tisícikilometrovou trasu po jižní části a tisícikilometrovou po severní. Jak se z nápadu party nadšenců stane přechod ve stylu Pacifické hřebenovky nebo Camina, který se dostane do největší světové aplikace dálkových treků a do amerického Forbesu? Proč dokáže takováto cesta během roku nadchnout tisíce lidí? A proč se na stezku vydalo několik psů, kůň, kuře, ale pštros ještě ne?

Kniha obsahuje jednak informativní kapitoly, ve kterých jsou popsány jednotlivé etapy, rady, jak se připravit na cestu, na co si dát pozor nebo tipy na nejkrásnější místa, ale také motivační kapitoly psány lidmi, kteří se rozhodli na Stezku vypravit. Jsou to nadšenci, jenž vyrazili jinak: mladé ženy, které se vydaly poprvé na dálkovou trasu úplně samy, maminky z Klubu minituristů putující s kočárky, rodiny, které cestu pojaly jako putování na více let, pes, co se svou paničkou obešel celou Stezku, či lidé důchodového věku. Samostatná kapitola je věnována Trail Angels, lidem, kteří ve svém volném čase dobrovolně pomáhají poutníkům na Stezce.

Dočtete se ale také, na jakých principech a zásadách je Stezka založena, o Klubu českých turistů nebo třeba o udržitelném turismu. Kniha je určena širokému čtenářskému publiku, protože na Stezku Českem může vyrazit opravdu každý. A pokud se na ni necítí, může si alespoň přečíst krásné a inspirativní příběhy těch, kteří překonali sami sebe a vydali se na trasu, která jim změnila život.

Ve FB skupině Stezka Českem je nyní přes 28 000 členů, další tisíce jsou na Instagramu. Stezka Českem spolupracuje s Klubem českých turistů a Czech Tourism. Připravuje se dokument a spousta dalších projektů. Další na www.stezkaceskem.cz

Products specifications
Podnázev ...může jít každý! První oficiální přechod po hranicích republiky
Druh sortimentu Kniha
Autor Martin Úbl
Značka JOTA
V prodeji od 31.10.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17.4 x 23.8 x 3.0 cm
Hmotnost 0.84 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 299
Poslední dotisk 06/2024
ISBN 978-80-7689-030-5
EAN 9788076890305
Interní kód 0387910
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Reviews (20)
Ceny dopravy
Vývoj ceny