Začít hrát
 
Akce

Sebeobrana pro ženy s Krav Maga

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788075542915
Manufacturer: ANAG

Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do týdne.

Availability: IHNED odesíláme - poslední kusy
Show qty on stock
329 Kč
99 Kč
329 Kč
99 Kč
Annotation

Braňte se! Každý člověk je schopný ubránit se sám. Lhostejno jestli muž nebo žena, mladý či starý, sportovně založený či nesportovec.

V čem spočívá Krav Maga?
Krav Maga, což doslovně znamená „kontaktní boj“, byl původně vyvinut pro izraelskou armádu. Je esencí různých druhů bojových sportů a zaměřuje se na to, aby jedinec dokázal při jakémkoliv fyzickém ohrožení cíleně a efektivně reagovat. Konceptem Krav Maga je zprostředkovat lidem každého věku a každého pohlaví schopnost ubránit se. Techniky v Krav Maga se vyznačují tím, že fungují i tehdy, když je oběť fyzicky slabší než útočník. Nikdy nevycházejí z užití síly proti síle. Hlavními body útoku jsou hlava a podbřišek. Nejde přitom jen o bojové umění, ale o zvládnutí protiopatření. Tato kniha zprostředkovává základní techniky Krav Maga a cvičení, posiluje sebevědomí a trénuje oko, aby rozpoznalo nebezpečné situace. Popis technik je doplněn názornými fotografiemi. Krav Maga je také nanejvýš efektivním fitness programem.

Krav Maga v České republice
S laskavým svolením autorky Gabriele Feld byl německý originál přizpůsoben českému čtenáři, tak aby mu poskytl co nejvíce potřebných informací. V několika případech tak byly statistické údaje a doporučení platné v Německu nahrazeny adekvátními informacemi z České republiky, jako zdroj byly využity především statistiky Ministerstva vnitra České republiky. Kapitolu Otázky k tématu nutné obrany přepracoval doc. JUDr. Pavel Vantuch, CSc., odborník na české trestní právo. Korekturu českého pojmenování prostředků a technik Krav Maga provedl Jiří Nádvorník, certifikovaný instruktor IKMF Krav Maga.

Jste přesvědčeni o tom, že obstojíte v nebezpečných situacích?
Sebejistotu, sebevědomí a sebedůvěru vyzařujete vždy tehdy, když víte a jste přesvědčená o tom, že byste obstála v nebezpečných situacích.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Gabriele Feld
Značka ANAG
V prodeji od 12.11.2020
Rok vydání 2020
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17.1 x 24.1 x 1.1 cm
Hmotnost 0.44 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 152
ISBN 978-80-7554-291-5
EAN 9788075542915
Interní kód 0346109
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny