Začít hrát
 
 

Knihy ALENY MORNŠTAJNOVÉ právě se slevou

Rovnice ke štěstí

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788087814116
Odemkněte devět tajemství ke štěstí!
Manufacturer: Lucka Bohemia

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
259 Kč
212 Kč
259 Kč
212 Kč
Annotation

Neil Pasricha, narozený v r. 1979, je absolvent Harvardu, představitel Walmartu, bestsellerový autor New York Times, manžel a otec. Více než deset let se u největších světových společností zabývá rozvojem schopností vůdčích osobností. Na toto téma pořádá přednášky po celém světě a prodal již přes milion výtisků svých knih. Po letech úspěšné činnosti si však uvědomil, že lidé, s nimiž pracoval, měli jednu věc společnou: téměř nikdo z nich nebyl šťastný.

Být šťastný je totiž ta největší výzva, jaké člověk čelí, a to každý den, ať jde o vrcholného manažera či matku v domácnosti nebo třeba studenta. V předkládané publikaci autor nabízí praktické reálné návody, jak dojít ke štěstí, akční knihu, kterou můžete používat každý den. Dozvíte se v ní, jak nic nechtít, udělat cokoliv a mít vše. Pokud vám to zní v lepším případě jako protimluvy, v jiném případě jako čirý nesmysl, znamená to, že jste se ještě neseznámili s devíti tajemstvími ke štěstí. Každé „tajemství“ popisuje část našeho života: jak se vnímáme, jaké jsou naše hodnoty, obavy, plány – celé naše žití. Autor je popisuje na základě vlastních zkušeností a poznatků i zkušeností ostatních lidí, nespoléhá na neosvědčené, zastaralé či vyvrácené teorie. Tajemství jsou popsána tak, abyste se v nich poznali, a jsou doplněna návodem, jak jich dosáhnout. Nikoliv přes složité výpočty a diagramy, ale pomocí návodů krok za krokem, srozumitelných náčrtků a výsledků výzkumů. K dosažení štěstí totiž není zapotřebí zasvětit život studiu osvícení v dalekém Tibetu. Všechna tajemství, všechny klíče k odemknutí vlastního štěstí jsou obsaženy v nás, ale my je míjíme a přehlížíme. Vědomě či nevědomě hledáme štěstí složitou cestou kdesi daleko. Štěstí se ale skrývá v každém z nás, a pomocí devíti tajemství mu pomůžete na světlo. A platí tu ještě jedna věc: nepotřebujete ovládnout všech devět tajemství najednou. Ale čím víc jich ovládnete, tím šťastnější budete.

 
Products specifications
Podnázev Odemkněte devět tajemství ke štěstí!
Druh sortimentu Kniha
Autor Neil Pasricha
Značka Lucka Bohemia
V prodeji od 21.11.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.5 x 20.7 x 2.0 cm
Hmotnost 0.31 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 280
ISBN 978-80-87814-11-6
EAN 9788087814116
Interní kód 0213716
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy