Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788011023188
Manufacturer: Dinoostrov.cz

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
499 Kč
409 Kč
499 Kč
409 Kč
Annotation

Vydejte se spolu s Kubíkem na dobrodružnou výpravu Dinoostrovem! Prožijete sedm úžasných příběhů, které se odehrávají na souši, ve vzduchu i pod mořskou hladinou. Kniha obsahuje nejen jedinečný příběh, ale také naučná fakta vycházející z nejnovějších poznatků o dinosaurech a jejich životě před milióny let.

Příběh knihy vypráví o malém Kubíkovi, který se vydává na Dinoostrov za svým strýcem Alanem, aby zde poznal svět dinosaurů. Kubík se velice zajímá o dinosaury. Doma ve svém pokoji si rád hraje s figurkami dinosaurů, prohlíží si dinosauři knížky nebo sleduju filmy a seriály na toto téma.

Po příjezdu na ostrov vezme strejda Alan Kubíka na dobrodružné výpravy za poznáním dinosaurů. Kubík dostane vlastní uniformu malého průzkumníka a spolu se svým strýcem zažívají neuvěřitelné příběhy v prostředí triasu, jury i křídy.

V jedné z kapitol se Kubík stane dokonce hrdinou, když zachrání strejdu Alana a jednoho z návštěvníků Dinoostrova před rozzuřeným Tyrannosaurem rexem.

Do svého deníčku si kreslí vše, co na Dinoostrově zažije. O tyto a další barevné ilustrace je knížka také doplněna.

Kromě dobrodružství ve skalách se Kubík s Alanem vydají také na výpravu vrtulníkem nebo pod mořskou hladinu v ponorce. Alan se vždy snaží Kubíka naučit něco nového a vypráví mu vše, co zná o jednotlivých druzích dinosaurů a jejich způsobu života. Díky tomu knížka obsahuje také mnoho zajímavých faktů, které vycházejí z nejnovějších poznatků z oboru paleontologie.

Přečtěte svým nejmilejším tento poutavý příběh a předejte jim zábavnou formou nejnovější poznatky o tvorech, kteří zde žili miliony let před námi.

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Jiří Schön, Lukáš Veselý
Ilustrátor Pavla Filip Navrátilová
Značka Dinoostrov.cz
V prodeji od 04.11.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17.5 x 23.5 x 1.4 cm
Hmotnost 0.42 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 104
ISBN 978-80-11-02318-8
EAN 9788011023188
Interní kód 0397303
Produktový manažer Věra Klíšová (vera.klisova@pemic.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny