Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Jóga pro děti

Pevná bez přebalu matná
EAN:9788073362751
Dobré ráno sluníčko
Manufacturer: Fontána

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
338 Kč
277 Kč
338 Kč
277 Kč
Annotation

Zveme vás společně s dětmi prostřednictvím této knížky na radostnou cestu do kouzelného světa jógového cvičení. Příroda obdařila děti zvědavostí, barvitou představivostí a zvýšenou vnímavostí, s nimiž dokážou automaticky reagovat na podivuhodné příběhy, s nadšením napodobovat a bez omrzení experimentovat. Instinkt je také přitahuje k pohybovým aktivitám, v nichž si opravdu libují.
Jógové cvičení pomáhá rozhýbat tělo prostřednictvím poloh a pohybů, s nimiž se setkáváme ve světě kolem nás, a propojuje je s dýcháním a uvolněním, díky čemuž pracuje tělo i duch ve vyvážené harmonii. Proto působí současně na správné držení těla, sílu, pružnost, rovnováhu, soustředěnost, sebevědomí i vůli. Četné studie dokládají, že tělesná aktivita má velký vliv na růst i psychický vývoj dítěte. V józe navíc není místa pro soupeření ani tvrdost, nejde v ní o vítěze ani poražené.
Dvě mladé Indky, učitelky v mateřské školce v této publikaci zúročují své vlastní dlouholeté zkušenosti z pohybové práce s dětmi i z výuky jógy v kurzech pro dospělé a sestavily programy pro několik věkových skupin, v nichž spojují dětské zaujetí pro vyprávění s potřebou procvičit tělo a experimentovat s jeho fyzickými možnostmi, a série cviků propojily s příběhy. Tato vkusně ilustrovaná příručka poslouží nejen maminkám, které chtějí plně rozvíjet tělesný potenciál svých ratolestí, ale i výchovným pracovnicím v předškolních i školských zařízeních.

Products specifications
Podnázev Dobré ráno sluníčko
Název v originále Good Morning Sun
Druh sortimentu Kniha
Autor Níša Singh, Mini Thapar
Značka Fontána
V prodeji od 09.03.2006
Rok vydání 2006
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 21.2 x 22.3 x 1.3 cm
Hmotnost 0.61 kg
Vazba Pevná bez přebalu matná
Počet stran 128
ISBN 80-7336-275-9
EAN 9788073362751
Interní kód 0063340
Produktový manažer Věra Klíšová (vera.klisova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny