Začít hrát
 
 

Knihy ALENY MORNŠTAJNOVÉ právě se slevou

Jak to chodí ve škole

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788088429388
Pracovní listy pro úspěšný přechod z mateřské do základní školy
Manufacturer: Pasparta

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
195 Kč
160 Kč
195 Kč
160 Kč
Annotation

Končí Vaše dítě mateřskou školu a nastupuje do 1. třídy nebo do přípravné třídy? Hledáte vhodnou pomůcku, která by dítěti pomohla se v novém prostředí školy zorientovat a umožnila mu, aby přechod zvládlo hladce? Pak jsou tyto listy určeny právě Vám.
Sešit obsahuje 33 pracovních listů s názornými ilustracemi a zábavnými úkoly, na základě kterých si předškolák nebo prvňáček lépe uvědomí, co všechno ho po organizační a sociální stránce ve škole čeká. Zjistí, jaký je rozdíl mezi školkou a školou, bude se umět zorientovat v budově školy, pojmenovat jednotlivé místnosti ve škole, jako je šatna, třída, družina, tělocvična, jídelna. Seznámí se např. s aktivitami a činnostmi, které v jednotlivých místnostech probíhají, a pravidly, která se musejí dodržovat. Dále pozná osoby, s nimiž se může ve škole potkat, ať už je to třídní učitel nebo učitelka, asistent nebo asistentka pedagoga či školník nebo školnice. Bude vědět, jak dlouho trvá vyučovací hodina, jak dlouho přestávka a co všechno je možné a je třeba při hodině či přestávce dělat, na co nezapomenout apod. Dále se seznámí např. s pomůckami a věcmi, které patří do aktovky či do kufříku na výtvarnou výchovu. V závěru publikace jsou shrnuty sociální situace, s nimiž se dítě může ve škole setkat, ale nemusí vždy vědět, jak v takové situaci reagovat. Např. jak si říct o pomoc, v jídelně o přídavek, nebo naopak o to, že něco z oběda nechce jíst, jak říct adekvátně spolužákovi, že se mu jeho chování nelíbí atd.
Sešit je určený pro práci s dětmi v posledním ročníku školky nebo na začátku školní docházky. Vhodný je i pro práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Využijí ho jak pedagogové či asistenti pedagoga, tak i rodiče.

Products specifications
Podnázev Pracovní listy pro úspěšný přechod z mateřské do základní školy
Druh sortimentu Kniha
Autor Hana Zobačová
Ilustrátor Martin Hanschild
Značka Pasparta
V prodeji od 05.09.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 21.4 x 30.2 x 1.8 cm
Hmotnost 0.16 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 48
ISBN 978-80-88429-38-8
EAN 9788088429388
Interní kód 0389936
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny