Začít hrát
 
 

ŽHAVÁ EROTIKA O 40 % LEVNĚJI. Jen v červenci.

Akce

Hypnotizér (1)

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072945092
Manufacturer: HOST

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
299 Kč
199 Kč
299 Kč
199 Kč
Annotation
Lars Kepler napsal skvělý kriminální román Hypnotizér, thriller, který odhaluje temné stránky lidské duše a otevírá bránu do pekla lidského zatracení.
Příběh Hypnotizéra začíná bezcitnou vraždou. Na předměstí Stockholmu je bestiálně vyvražděna celá rodina, jen jeden člen masakr přežije, ale pohybuje se na hranici života a smrti. Vyšetřující komisař Joona Linna, skutečný hrdina tohoto příběhu, nenachází ani stopy, ani motiv a má velmi málo času. Jediný řešením se zdá být výslech poraněného patnáctiletého chlapce. Vzhledem k jeho vážnému stavu je to možné pouze za pomoci hypnózy.
V tu chvíli vstupuje do hry hypnotizér, kdysi renomovaný psycholog Erik Bark. O případ nemá zájem, s hypnózou skončil již před lety, nicméně naléhavost situace a komisař Linna jej přesvědčí, aby porušil svá pravidla. Toto rozhodnutí zaplete Erika, jeho ženu i těžce nemocného syna, hluboko do sítě zločinů.
Hypnotizér je maximálně přímočarý a napínavý příběh s dynamickým dějem. Scény se střídají v rychlém sledu a napodobují filmový střih. Postavy jsou, jako ve správném detektivním žánru, vystiženy krátkou, stručnou, avšak přesnou charakteristikou. Filmovou linii udržuje nejen rychlý sled vyprávění, ale i krátké prostřihy do Erikovy minulosti Ty jsou nakonec očekávaným klíčem pro odhalení vraha.
Hypnóza, kterou způsobí  tato kniha, zázračně léčí všechny problémy spojené s nudou. Její mimořádná schopnosti zaujmout a strhnout čtenáře do víru vyšetřování je již ověřená, kniha se prodává ve více než třiceti zemích, stala se světovým bestsellerem.

audioteka.cz - ukázka z audioknihy a mp3 ke stažení do počítače či mobilního telefonu

Products specifications
Název v originále Hypnotisören
Druh sortimentu Kniha
Autor Lars Kepler
Značka HOST
V prodeji od 10.05.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 12.8 x 19.3 x 3.6 cm
Hmotnost 0.39 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 544
Edice Detektiv Joona Linna
Poslední dotisk 08/2024
ISBN 978-80-7294-509-2
EAN 9788072945092
Interní kód 0115803
Produktový manažer Jana Matějová (jana.matejova@knihcentrum.cz)
Reviews (9)
Ceny dopravy
Vývoj ceny